• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Adsense Günlük 5-50 TL Kesin Kazanç Taktiği(Garantili)

lithium

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Merhaba ☺ Sıfırdan kurup başlamanız için yardımcı olurum, kazancın artması mümkün konu hakkında tüm detayı anlatıyorum.
İlginiz için çok teşekkür ederim. O zaman en kısa süre içerisinde size yazacağım tekrar satın almak için. :)

• Like
Tepkiler: vip

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
İstek üzerine ödeme modülünde kredi kartı seçeneği eklenmiştir.:giggle:?

uzumnet

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Günlük 5-50 TL arası kesin kazanç taktiği xTürk'e özel kısa süreliğine tekrar satışta!
  • Aynı gün kazanmaya başlayabilirsiniz.
  • Vpn, program, proxy, sanal sunucu ile alakası YOKTUR.
  • Uğraş gerektirmez.
  • Ek bir masrafı yoktur.
  • Normal kazancınızı etkilemez.
  • Site düzeniniz ve reklam yerleşimlerinizde herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır.
  • Keşfi bana aittir ve 1 yılı aşkındır aktif kazanç getirisi sağlamaktadır.
  • Sosyal medyadan hit çekimi değildir.
xTürk üyelerine özel fiyat 49 TL, forum dışı satışı yoktur. Bu yüzden iletişim numarası bırakmıyorum.
Not: Websitesine gerek vardır! Websitesi olmadan kazanılmaz!
Günlük minimum 50 hite ihtiyaç vardır.

EĞİTİM= PDF, VİDEO ve Yazılı Anlatım İçermektedir. Kazanana kadar size yardımcı olmaktayım.
Herkese bol kazançlı günler dilerim.

Ödeme Yöntemleri= Ziraat Bankası, Kuveyt Türk, PaPara, En Para, Qnb FinansBank, BTC, ETN, Cep Bank
Kredi Kartı/Shopier: https://www.shopier.com/ShowProductNew/products.php?id=2738573

Lütfen bilgi için mesaj atmayınız. Yeterli bilgi verdiğimi düşünüyorum.
Hocam Merhaba Günlük 1 Sitemde Hit : 100 Üzeri Diğer Sitemde İse : 200 Üzeri Ortalama bu iki site için bu taktik ile ne kadar kazanabiliriz. Ve bu taktiği uyguladığımızda adsense ile ilgili sorun yaşarmıyız..

• Like
Tepkiler: vip

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
[/QUOTE]
Hocam Merhaba Günlük 1 Sitemde Hit : 100 Üzeri Diğer Sitemde İse : 200 Üzeri Ortalama bu iki site için bu taktik ile ne kadar kazanabiliriz. Ve bu taktiği uyguladığımızda adsense ile ilgili sorun yaşarmıyız..
100 hit ile 4-5 lira gibi bir ücret rahat kazanırsınız, adsense ilgili ben sorun yaşamadım, fakat sizin yamayacağınız anlamına gelmez, adsense de her zaman risk vardır sağlam site ve adsense de durduk yere kısıtlama veya kapanma durumu olabilir fakat o yüzden adsense ile sıkıntı yaşamanız durumunda herhangi bir netlik söylemem. Ama alan arkadaşların %98 inde şuana kadar sorun yaşanmadı. Sabah alan arkadaşta taktiği denemedi bile memnun olmadım gibi yorum atmış o konuyu ve adıma açılan şikayet konusunu da incelemenizi isterim.

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
Mesajımız bulunsun hocam sitemi tam anlamıyla aktif hale getirip hit almaya başladığında nasipse birlikte çalışırız bu süreç için hayırlı işler dilerim.

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Mesajımız bulunsun hocam sitemi tam anlamıyla aktif hale getirip hit almaya başladığında nasipse birlikte çalışırız bu süreç için hayırlı işler dilerim.
Teşekkürler hocam sizin de siteniz hayırlı olsun her zaman bekleriz ☺

Google ads alanı