• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Adsense pinterest site bakışı

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Merhabalar,
Adsense'nin pinterest sitelere bakışı nedir? onay vermediğini biliyorum. ban konusu oluşur mu?

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Merhaba,

Pinterest siteler Google tarafından onaylanmayan SPAM sitelerdir. Pinterest üzerinden çekilecek tıklanma ve hit ile kazanç sağlanmasıdır. 1 domain, 2 domain veya 3 domain ile pinterest siteden kazanç sağlanamaz. İyi bir kazanç sağlamak için minimum 1+20 domain olması gerekiyor. En az 1 adet ana domain 20 adet subdomain olması gerekiyor. Pinterest üzerinden kazanç elde etmek Adwors reklamı veren kişilerin bütçesini bilerek azaltmak oluyor ve bu da dinimizce uygun değildir. Google özellikle yılın son aylarında ve ödeme günlerine yakın çok fazla para alacak kişilerin hesaplarına Shadow Ban atmakta ve domaini banlamaktadır. Bazen Google, bazen de Pinterest hesaplara ban atıyor. Pinterest işine girmemenizi öneririm girecekseniz de bu işi bilen birisinden ücretli eğitim almanızı öneririm.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Merhaba,

Pinterest siteler Google tarafından onaylanmayan SPAM sitelerdir. Pinterest üzerinden çekilecek tıklanma ve hit ile kazanç sağlanmasıdır. 1 domain, 2 domain veya 3 domain ile pinterest siteden kazanç sağlanamaz. İyi bir kazanç sağlamak için minimum 1+20 domain olması gerekiyor. En az 1 adet ana domain 20 adet subdomain olması gerekiyor. Pinterest üzerinden kazanç elde etmek Adwors reklamı veren kişilerin bütçesini bilerek azaltmak oluyor ve bu da dinimizce uygun değildir. Google özellikle yılın son aylarında ve ödeme günlerine yakın çok fazla para alacak kişilerin hesaplarına Shadow Ban atmakta ve domaini banlamaktadır. Bazen Google, bazen de Pinterest hesaplara ban atıyor. Pinterest işine girmemenizi öneririm girecekseniz de bu işi bilen birisinden ücretli eğitim almanızı öneririm.
Hocam açıklaman için teşekkür ederim, bunu bilmiyorum, %100 illegal bir yöntem gibi duruyor. Gerek yok kazancımız helal girsin boğazımızdan. Teşekkür ederim bu şekilde bilgilendirdiğin için.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Hocam açıklaman için teşekkür ederim, bunu bilmiyorum, %100 illegal bir yöntem gibi duruyor. Gerek yok kazancımız helal girsin boğazımızdan. Teşekkür ederim bu şekilde bilgilendirdiğin için.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana, dediğim gibi helal kazanç değil, iyi forumlar.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Şahsen bir süre denemiş biri olarak kesinlikle girmenizi tavsiye etmiyorum.

Kesinlikle banlanıyorsunuz.

Kaçış yolunuz yok ve ne yaparsanız yapın Google, paranızı hesabınızda birikmesine müsaade ediyor, haftalarınızı harcadıktan sonra Adsense hesabınızı banlıyor. Eğer o hesapta başka alan adlarınız varsa onlar da nasibini alarak, ban yiyor.

Yani hem maddi hem manevi zarar olduğunu yaşayarak tecrübe etmiş biri olarak bulaşmamanı söyleyebilirim.

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Bu şekilde hit kasan kim varsa banlandı ? Girilmemesini öneriyorum

Google ads alanı