• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Alaşehir en yakın çekici ve kurtarıcı hizmeti

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Web site adı: Alaşehir en yakın çekici ve kurtarıcı hizmeti
Web site adresi: https://alasehircekici.com
Web sitesi açılış tarihi: 01.10.2022
Web site alt yapısı: wordpress
Web sitenin amacı(özgün):
Yerel Çekici Hizmeti

Tantım:
Alaşehir en yakın çekici ve kurtarıcı hizmeti Tem Alaşehir yol yardım ve oto kurtarma Alaşehir yol yardım alaşehir çekici kurtarıcıdır.

Tem Alaşehir ve çevresinde yol yardım ve oto kurtarma sektöründe oto kurtarma ve çekici hizmetleri vermek üzere sektöre adım atmıştır. Yol yardım ve Alaşehir çekici hizmetlerine adım attığımız günden bu güne kadar yılların kazandırdığı engin tecrübelerimiz, alanında deneyimli şoför kadromuz ve operatörlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tem yol yardım ve çekici hizmeti veren firma olarak kaza, yolda kalma veya taşımacılık işleriniz kapsamında en uygun fiyat garantisi ile siz değerli müşterilerimize beklentilerinin üzerinde hizmet sunarak destek oluyoruz. Alaşehir Acil Çekici Hizmeti ile en kısa sürede yanınızdayız.

Oto kurtarma, oto çekici ve Şehirden şehire araç taşıma, şehir içi ve şehirlerarası araç taşımacılığı yapan Alaşehir Tem yol yardımı ile araç taşıma hizmeti arayanlar için Alaşehir en yakın çekici ve kurtarıcı hizmetidir.

Google ads alanı