• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Amazon AWS Kullanımına dikkat!

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Merhabalar, ilk ay ücretli olan paketi kullanmışım iletişime geçtim düzelttiler problemi, bu ay ve bir önce ki ay için ücretsiz kullanım sunucuda bile 300 dolara yakın bir fatura çıkartmışlar, canlı destek ile iletişime geçtiğimde 3 aylık kullanım sağlanmış henüz süreniz devam ediyor denildi ama 300 civarı faturayı hesabıma tanımlamışlar,

Screenshot_2.png

Ücretsiz kullanım diye milleti tırtıklamaya başlamışlar anlaşılan, bende bu yanlışı sizmisiniz bana yapan diyip kart bilgilerimi farklı bir kart ile değiştirdim. Şimdi amazon aws destek ekibine tekrar ulaştım, bir birlerinden haberi yok gibi, tek seferlik faturalarınızı iptal edicez dediler, bundan öncede iptal ettilerdi, demek ki ben her ay ulaşıp iptal ettirsem yine iptal edicekler. Amazon aws bu gün itibari ile hayatımdan çıkmış bulunmaktadır :)

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Gördüğünüz gibi ücretsiz kullanım hakkım hala devam etmekte, ama tekrar sunucu kursam bir sonra ki ay tekrar fatura çıkartılacak.
Screenshot_1.png

Google ads alanı