• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

BGBG oranı neden düşük?

doguhansubasicom

Çok Amaçlı Araştırmacı
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
doguhansubasi.com
Selamlar , bugün sitemde şuana kadar 2241 sayfa görüntülenme sayısına 25 tık almışım ama BGBG oranı 0.48 TL olduğu için sadece 1.09TL kazandırmış bu durumu nasıl düzeltebilirim, BGBG oranını yüksetlmek istiyorum, teşekkürler şimdiden.

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Selamlar , bugün sitemde şuana kadar 2241 sayfa görüntülenme sayısına 25 tık almışım ama BGBG oranı 0.48 TL olduğu için sadece 1.09TL kazandırmış bu durumu nasıl düzeltebilirim, BGBG oranını yüksetlmek istiyorum, teşekkürler şimdiden.
Reklam yerleşiminiz de değişikliklere gidin. Sadece BGBG için bir özel yükseltme mevcut değil. Tamamen reklam yerleşimiyle alakalı bir probleminiz var.

doguhansubasicom

Çok Amaçlı Araştırmacı
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
doguhansubasi.com
Reklam yerleşiminiz de değişikliklere gidin. Sadece BGBG için bir özel yükseltme mevcut değil. Tamamen reklam yerleşimiyle alakalı bir probleminiz var.
Ne tür bir değişiklik önerirsiniz, manuel olarak ana sayfada sidebara ve orta kısıma bir reklam koymuştum haber içeriğine iki tane haber başına ve sonuna birde sidebara koymştum başka da birşey koymamıştım. ama bu sabah otomatik reklamları açtım ve en yükseğe verdim reklam derecesini, işe yarayabilir mi?

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Ne tür bir değişiklik önerirsiniz, manuel olarak ana sayfada sidebara ve orta kısıma bir reklam koymuştum haber içeriğine iki tane haber başına ve sonuna birde sidebara koymştum başka da birşey koymamıştım. ama bu sabah otomatik reklamları açtım ve en yükseğe verdim reklam derecesini, işe yarayabilir mi?
Otomatik reklamları kapatın. Reklam birimlerinden otomatik adsense'nin orjinal yatay reklamı seçeneğini seçerek kod oluşturun.

O kodu da şöyle sıralayacak olursak;

1) Ana sayfa header
2) sağ sidebar
3) Temanız newspaper veya benzeri bir temaysa orta kısımda kategori altında bir reklam daha ekleyebilirsiniz temaya uygun şekilde.
4) İçerik üstüne
5) içerik arasına da eklerseniz sizin için faydalı olur.

Şeklinde ekleyebilirsiniz.

doguhansubasicom

Çok Amaçlı Araştırmacı
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
doguhansubasi.com
Otomatik reklamları kapatın. Reklam birimlerinden otomatik adsense'nin orjinal yatay reklamı seçeneğini seçerek kod oluşturun.

O kodu da şöyle sıralayacak olursak;

1) Ana sayfa header
2) sağ sidebar
3) Temanız newspaper veya benzeri bir temaysa orta kısımda kategori altında bir reklam daha ekleyebilirsiniz temaya uygun şekilde.
4) İçerik üstüne
5) içerik arasına da eklerseniz sizin için faydalı olur.

Şeklinde ekleyebilirsiniz.
aynen böyle ekledim, ama mobil kullanıcım çok olduğu için otomatik reklamları açtım yine de kapatayım mı?

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
aynen böyle ekledim, ama mobil kullanıcım çok olduğu için otomatik reklamları açtım yine de kapatayım mı?
Otomatik reklamları kapatabilirsiniz. Otomatik reklamlar daha çook ilgi gösteriyor diye kullanıcıya sunuyorlar ama maalesef tam tersi :) Manuel oluşturulan kodlar daha avantajlıdır.

doguhansubasicom

Çok Amaçlı Araştırmacı
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
doguhansubasi.com
Otomatik reklamları kapatabilirsiniz. Otomatik reklamlar daha çook ilgi gösteriyor diye kullanıcıya sunuyorlar ama maalesef tam tersi :) Manuel oluşturulan kodlar daha avantajlıdır.
dediğiniz gibi otomatik reklamları kapatıyorum, ana sayfa menü ile manşet arasına bir reklam eklemem etkili olur mu?

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
dediğiniz gibi otomatik reklamları kapatıyorum, ana sayfa menü ile manşet arasına bir reklam eklemem etkili olur mu?
Bahsettiğim header ana sayfa kısmı o bölümlerdi zaten.

Alttaki banner olarak eklenmiş reklamı adsense olarak düşünün. O tarz ekleyebilirsiniz.

1586626479537.png

doguhansubasicom

Çok Amaçlı Araştırmacı
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
doguhansubasi.com

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Sektörünüze ve reklam yerleşiminize göre değişkenlik gösterebilir. Bunu özel olarak yükseltmeniz kesinlikle mümkün değildir.

Google ads alanı