• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

covid-19 nedeniyle incelenmeyen web siteler

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Web sitem için ilk başvurumda red yedikten sonra birkaç şeyde düzenleme yaparak yeniden başvurdum ve bu sefer de covid-19 nedenıyle incelenemediği maili geldi. Şu an beklemem gerektiğini biliyorum ama ne kadar beklemeliyim bilmiyorum. arka arkaya basvuru yaparsam da spama düşüyormuş. Yanı böyle bir durumda 1 ay beklemek yeterli midir?

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Merhabalar,
Koronavirüs sebebi ile Adsense incelemeleri gecikmektedir. Tekrar inceleme için 15 gün beklemeniz ve bu süreçte içerik girişine devam etmelisiniz.

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Bu süreçte başvuru yapılan sitelerin çoğunu onaylamadığını gözlemledim. Bu durum tahminimce 1 ay kadar sürer

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Tam da Google Adsense siteleri incelemiyor diye konu açıyordum ki daha önce açıldığını gördüm. Dün akşam başvuru yaptım. Birkaç dakika sonra mail geldi. Şok oldum! N'oluyoruz lağn dedim kendi kendime. Bi baktım reddedilmiş. Dünyam başıma yıkıldı, bu kadar hızlı olamaz dedim. Sonra bir de baktım ki covid-19 nedeniyle geçici olarak hizmetlerde gecikme yaşanıyormuş. O nedenle otomatik gönderilmiş bir mesaj olduğunu anladım, rahat nefes aldım.

Google ads alanı