• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Dijital pazarlama ana kategorisi açıldı

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Sosyal medya kısmında "youtube" eksik sanki

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Pinterest bölümü açılmalı bence, pinterestten hala ekmek yiyen çok kişi var, trpinterest sitesinin kapatılmış olması üzerine yeni bir site arayışına giren pinterestçi arkadaşlara tanık oluyorum

Mr.T 

Patron
Admin
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
210
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.moradam.com
Pinterest bölümü açılmalı bence, pinterestten hala ekmek yiyen çok kişi var, trpinterest sitesinin kapatılmış olması üzerine yeni bir site arayışına giren pinterestçi arkadaşlara tanık oluyorum
Pinterest bölümü "sosyal medyalar" altında var.

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Adsense bölümü de eksik olarak gözüme çarpmakta, adsense hesap alım satımı ve adsense sorunları ile ilgili bilgi paylaşımı da rağbet görmekte. Ayrı adsense ticaret bölümü demek istedim

Mr.T 

Patron
Admin
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
210
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.moradam.com
Adsense bölümü de eksik olarak gözüme çarpmakta, adsense hesap alım satımı ve adsense sorunları ile ilgili bilgi paylaşımı da rağbet görmekte. Ayrı adsense ticaret bölümü demek istedim
BU BÖLÜMDEN Hesap satışı yapabilirsiniz...

BU BÖLÜMDEN İSE Adsense bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Ek olarak da kod bankası açılırsa php html vb hangi dil de olursa olsun o konuda yeni kod keşfedenler paylaşım yapabilir, örneği 2 dk da site kendini yenileme kodu, veya sticky sabitleme kodu, center ortalama kodu vb şekilde, bu kategoride google tr de oldukça az bilgi var, herkes bildiğini paylaşsa organik aramalardan oldukça kitle çekilebilir düşüncesindeyim

Mr.T 

Patron
Admin
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
210
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.moradam.com
Ek olarak da kod bankası açılırsa php html vb hangi dil de olursa olsun o konuda yeni kod keşfedenler paylaşım yapabilir, örneği 2 dk da site kendini yenileme kodu, veya sticky sabitleme kodu, center ortalama kodu vb şekilde, bu kategoride google tr de oldukça az bilgi var, herkes bildiğini paylaşsa organik aramalardan oldukça kitle çekilebilir düşüncesindeyim
1586709977235.png

Bu bölümde kod bankası var...

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Google adx var od yeni yeni duyulmaya başladı eklenebilir diye düşünüyorum google adsense tarzı bir siteymiş okuduğum kadarı ile

Google ads alanı