• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Dijital pazarlama ana kategorisi açıldı

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Ayrıca sitenin blog bölümü açılıp güncel haberlerin girildiği ve teknolojiyi bizlere detaylı olarak ilettiği bir bölüm istiyoruz, bu bölüm mümkünse google news kaydı alınıp ana ekranımı sola kaydırıp google haberlere girdiğimde news de görmek istiyorum :) Çok bişey istemiyorum aslında :D :D

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Ayrıca sitenin blog bölümü açılıp güncel haberlerin girildiği ve teknolojiyi bizlere detaylı olarak ilettiği bir bölüm istiyoruz, bu bölüm mümkünse google news kaydı alınıp ana ekranımı sola kaydırıp google haberlere girdiğimde news de görmek istiyorum :) Çok bişey istemiyorum aslında :D :D
Güzel olabilir aslında hem forum hit açısındanda sağlıklı olur, bu tarz paylaşımlar google açısından daha iyi olcak

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
@Mr.T Abi forumda btc ye ve alt coinlerede yer verelim mi? btc hakkında bilgilendirmeler , btc alım satımı btc transferi gibi

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Abi birde wordpress e giriyor ama ayrıca bir woocommerce kategorisi açılabilir mi? wordpress kategorisi haricinde, opencart birde.

Ek olarak şu kısma ücretsiz script istek açılabilir abi bu tarz bir kategori açılmamış gibi gördüm
Screenshot_6.png

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
@Mr.T Abi forumda btc ye ve alt coinlerede yer verelim mi? btc hakkında bilgilendirmeler , btc alım satımı btc transferi gibi
Mükemmel bir noktaya değindin Kripto Kategorisinde alt kategoriler oluşturulsa çok güzel olur

Google ads alanı