• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Dikmen ikinci el Eşya Alanlar

nullsix

Seviye 2
Yeni Üye
Katılım
16 Nis 2020
Mesajlar
68
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
8
Yaş
33
Dikmen ikinci el Eşya Alanlar

Dikmen ikinci el eşya alanlar arasından en iyi teklifi sunan firmamız uzun yıllardır güvenilir ve dürüst hizmet anlayışı ile Ankaralıların ikinci el eşya pazarında ilk tercih ettikleri adres olmaktadır.

İkinci el eşyalarınızı değerinde satarak hem evinizde ya da deponuzda kendinize yer açabilir hem de bütçenize sağlam bir destek yapabilirsiniz.

İkinci el LCD LED TV ve klimalarınızı bize satın

İhtiyaç fazlası olan LCD LED TV ve klimalarınızı satmak için büyük uğraşlara girmenize artık hiç gerek yok. Bize ulaşarak bu eşyalarınızı değerinde ve zahmetsizce elden çıkarabilirsiniz.Dikmen ikinci el lcd led tv alanlar arasında en iyi teklifi sunan firmalar arasında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bize danışmadan ve bizden teklif almadan televizyonunuzu satmayın ve zarar etmeyin.

En çok tercih edilen bir diğer servisimiz ise Dikmen ikinci el klima alanlar hizmetimizdir. Ankaralılar klimalarını değerinde satmak istediklerinde uzun yıllardır firmamıza güvenmektedir.

Dikmen’de antika, halı ve gümüş alanlar kimlerdir?

Sadece ikinci el ürünleriniz için değil antika ve kıymetli eşyalarınızı satmak istediğinizde de hizmetinizdeyiz. Dikmen antika halı gümüş alanlar hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için haftanın her günü bize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

İkinci el eşyanız ne olursa olsun en hızlı ve en iyi tekliflerle satmanın yolu firmamızdan geçmektedir. Siz de haftanın her günü iletişim numaralarımızdan bize ulaşın ve Dikmen ikinci el eşya alanlar hizmetimizden faydalanın.

Ankarada 2.Elin Uzmanı Acarsoy Spot İletişim Bilgileri

Telefon: 0 312 310 37 38 – 0 532 622 24 15
Adres : İtfaiye Meydanı Kosova Sokak Aydınlar İş Hanı No: 9/36 Ulus Ankara

Web: https://www.ikincielesyaalanlarankara.com
 
Google ads alanı