• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Evde Ek İşe İhtiyacı Olanlar İçeri - Haftalık 500 TL Kazanç

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Herkese merhaba arkadaşlar, boş vaktinizde evinizden para kazanabileceğiniz paketleme işlerini anlatıyorum.
  • kürdan paketleme
  • kına paketleme
  • çay paketleme
  • küpe paketleme
  • yara bandı paketleme
  • pipet paketleme
  • mandal paketleme
  • nikah şekeri paketleme
  • sabun paketleme
Bu sıraladığım işleri evinizde yapabilirsiniz. Genelde ev hanımları ek gelir olması için yapıyor ama bu işi ek iş olarak değilde direk ana iş olarak yapanlarda çok fazla. Hatta kendi ekibini kurup kapsamlı olarak da yapanlar var. Bu işler ne kadar kazandırıyor derseniz haftalık 500 lira falan kazandırıyor ama çalışma hacminize göre tabi daha da artabiliyor. Bu işler nasıl yapılıyor vs gibi konuları internette aratarak bulabilirsiniz. Ayrıca bende aşşaya kaynak bırakırım ordanda bakabilirsiniz. Bu tarz ek iş bilenler vs konu altına yazsın lütfen hepimiz faydalanalım.
Kaynak: "evlere iş veren firmalar"
"paketleme işi"

Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Bu işlerin hepsini aynı anda alabiliyormuyuz hocam?

gametech

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
backlink almak için açılmış konu gibi geldi...

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
backlink almak için açılmış konu gibi geldi...
Mesela nesi öyle geldi? Ek iş olarak evde yapılacak olanları yazdım, açıklamasını yaptım kaynaklarını verdim. Oturup tek tek hepsini nasıl anlatayım? Konu dedektifliği yapmak yerine bildiğin ek iş varsa altına yazabilirsin ne amaçla açılırsa açılsın yararlanılabilecek bir konumu değil mi?

Google ads alanı