• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Exchange ecats.online

Katılım
8 Ocak 2024
Mesajlar
1
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Yaş
41
Borsa hakkında kısa bilgi:

Siparişlerde komisyon yok!
Tavsiye programı günlük tahakkuk ile yıllık% 1 ile 10 seviye.

Ayrıca günlük tahakkuk ile yıllık% 48 staking dahil, ana fonlar bloke edilmez ve istediğiniz zaman çekebilirsiniz, para çekme neredeyse anında gerçekleşir.

Komisyonsuz herhangi bir coinin dahili transferleri! Her kullanıcı herhangi bir coin ve herhangi bir miktar için kupon oluşturabilir. Bu kuponu etkinleştiren başka bir kullanıcı onun referansı olur. Tüm istatistikler açık! Takasın kendisi komisyonsuz emirler arasında gerçekleştirilir, bunu Kar sütununda görebilirsiniz.

Ayrıca 30 dogicoins için kuponlar dağıtılacak, ticaret için veya alınan bonusu herhangi bir kısıtlama olmaksızın dong olarak çekebilirsiniz

İlgilenenler, bu konuya yazın, benden artı 10 dogicoins kuponu, borsadan 30 köpek bonusunun yanı sıra herhangi bir kısıtlama ve koşul olmaksızın çekilebilir veya ticaret için kullanılabilir.
 
Google ads alanı