• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Forumda Güvenlik

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Güvenlik Amacıyla Konu Açabilmek veya Cevap Yazabilmek İçin En Az Telefon Onayı Şartı Getirilmeli Diye Düşünüyorum. Böyle direk üye olup konu ve cevap yazmak ilerde forumu ve kişileri sabote etmek için kullanılabilir. @Mr.T @Serdar SEZEN @Mert

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
https://xturk.com/konu/xturk-uye-gruplari-genel-yetkileri.529/ Lütfen okuyunuz. Yeni üyelerin (doğrulama yapmamış) Ticaret bölümüne mesaj yazması ve konu açması yasaktır. Yani şu an ki en önemli husus Ticaret bölümü. İleride bir kaç değişiklik yapabiliriz. İyi forumlar.
Ticaret bölümüne konu açmasını yasak olduğunu biliyorum, genel olarak konu açıp cevap yazamasınlar. Örneğin yeni üye olup ticaret bölümünde bir konudaki kişiyle ticaret yapmak için iletişime geçebilir, çünkü konular görünüyor ve konu sahipleri de görünüyor. Bunun yerine onaylı olmayan üye ne mesaj atabilsin ne de konu açabilsin bu daha kesin yöntem olur diye düşünüyorum.

nodejs

Yeni Üye
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
aktivitesi düşük bir forum'da aşırı şekilde güvenlik uygulamak biraz mantıksız olur konu arttırımı ve katılımcı sayısı arttıkça zamanla dengeli bir biçimde güvenlik düzeyi arttırılabilir , o aşamaya ulaşana kadar bazı kısımların esnek bırakılması bana göre gelişim açısından daha doğru bir seçim.

Google ads alanı