• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

GeForce Now Nedir? Ne İşe Yarar?

Yusuf

Yusuf Olçum
Admin
Katılım
26 Tem 2020
Mesajlar
62
Alınan Tepkiler
66
Xturk Puanı
18
Yaş
20
Konum
Mars
Web sitesi
yusufolcum.com.tr
GeForce Now Nedir? size bunlardan bahsedelim.
GeForce Now , online bulut oyun oynama platformudur. Bilgisayarınızın iyi olmasına gerek yoktur online olarak chrome gibi birçok web tarayıcısından en gelişmiş oyunları kasmadan oynayabilirsiniz.
GeForce Now İnternet Hızı Nasıl Olmalıdır?
İnternet hııznız +20 download olmalıdır. İnternet hızınız pinginizi etkilemektedir ve pinginizin yüksek olması oyun kasmanızı etkileyecektir.

Turkcell Game+ ve Nvidia işbirliği ile Türkiye’de hizmete başlayan GeForce Now sayesinde; Steam, Epic Games, GoG ve Ubisoft gibi popüler kütüphanelerdeki çoğu oyunu; güçlü bir bilgisayara ihtiyaç duymadan her cihazda açabilirsiniz.

GeForce Now oyunları:
GeForce Now’da ücretli ve ücretsiz pek çok oyun yer alıyor. Assasin’s Creed: Valhalla, Cyberpunk 2077, Among Us, Empire Sun, Rainbow Six: Siege gibi ücretli oyunlar; Apex Legends, Rocket League, Fotnite, CS:GO, Dota 2, Warface, World of Tanks ve birçok oyun yer alıyor.
 
Google ads alanı