• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Google News Kayıtlı Dijital Pazarlama Bloğunda İçerik Yayınlama Hizmeti

Alia Rior

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Katılım
24 Ara 2020
Mesajlar
19
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Yaş
38
Konum
Turkey
Web sitesi
www.aliarior.com
Dijital pazarlama ve sosyal medya ağırlıklı olarak içerik paylaşımı yaptığım FidanDanismanlik.com sitemden siz de içerik yayınlama hizmeti alabilirsiniz.

***Lütfen Kurallara Uygun İçerik Gönderiniz. Aksi durumda sitesiye uygun şekilde düzenlenip yayına alınır ve sorumluluk kabul edilmez.***

Bilmeniz gerekenler:
  • İçerikleriniz en az 300 kelime olmalı ve en fazla iki link çıkışı olmalıdır.
  • İki adet görseliniz olabilir. Ana başlık için bir görselinizin boyutları 700 pix. genişlliğinde olmalıdır.
  • Linkler bir adet dofollow ve bir adet nofollow şeklinde olmalıdır.
  • Dofollow linkiniz www.siteismi.com değil (hakkımızda, blog yazısı vb.) içeriğinize olmalıdır.
  • İçeriklerinizde açık link verilmeyip belirlenen kelimeye linkleme yapılmalıdır.
  • içeriğinizi dilerseniz seo uyumlu şekilde en az 300 kelime ve bir görsel ile biz yazabiliriz. Bunun için ek hizmetlere göz atabilirsiniz.
  • İleride oluşabilecek link güncelleme işlemleri için yayın yapılan site üzerinden iletişime geçmeniz ve belirlenen politikalara göre talepte bulunacağınızı kabul ediyorsunuz.
  • Sipariş vererek tüm kuralları kabul etmiş ve sorumluluğun sizin olduğunu onaylamaktasınız.
İçerik Pazarlaması Püf Noktası: İster siz hazırlamış olun isterseniz biz önemli olan hazırlanan içeriğin reklam amaçlı olduğunun açıkça belli olmamasıdır. İçeriği okuyana bilgi aktarımı yapılmalı ve sonunda ise ürün veya hizmetinizin yönlendirmesi olmalıdır.

Dilerseniz hizlibul freelance sistemi üzerinden buraya tıklayıp sipariş verebilirsiniz. Bunun dışında havale, Papara ile ödeme imkanı mümkündür. İçerik yayına alma ücreti foruma özel 75 TL yerine 50 TL'dir. Ödeme sırasında çıkabilecek masraflar alıcıya aittir.

NOT: İçeriğiniz gönderdiğiniz şekilde değilde öncelikle olarak uzmanından ücretsiz şekilde SEO çalışması yapılacak yayıma alınacaktır. Bu kapsamda içeriğinize ekleme veya çıkarma işlemi uygulanabilir.

İş teslimatı genelde aynı gün veya ertesi gün yapılmaktadır. Bazı günlerde ise yoğun olduğumuz zaman ikinci güne kalmaktadır. Lütfen sipariş vermeden önce sitedeki reklam yayınlama kurallarını inceleyiniz. Aksi durumda sorumluluk kabul etmiyorum.

Aklınıza takılan konular için sipariş vermeden önce alia-rior (at) yandex.com üzerinden iletişime geçiniz. Genel olarak en fazla 15 dakika içinde aksi durumda ise 24 saat içinde cevap verilecektir.
 
Google ads alanı