• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

HEDİYE Günlük 5-50 TL Adsense Kesin Kazanç Taktiği Hediye!

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Forumun açılışına özel forumdan 3 kişiye adsense kesin kazanç taktiğini hediye ediyorum. R10, trpinterest ve bir çok grupta satışını yaptığım 100 TL değerindeki günlük kesin kazanç taktiği için yorum atmanız yeterli. Çekilişle 3 kişiye hediye edilecektir.

Vpn, proxy, sanal sunucu, pinterest, sosyal medya, hit programı, hit çekimi vb ile yakından uzaktan alakası yoktur.

Not=Lütfen sadece websitesi olanlar yorum atsın çünkü kazanç websitesi üzerinden yapılmaktadır.

Çekiliş Son Günü 3 Gün sonra bu saat :) Tekrardan xturk.com hayırlı olsun herkese iyi günler dilerim.
Edit: Çekiliş Süresi 3 Gün Daha Uzatılmıştır 6 gün sonra bu saat !

WordPress ve Adsense için iletişim=
WhatsApp= +40 772 431 678
Instagram= turkerakkus
Mail= [email protected]
Skype=trkrakkus

@Serdar @Erman @seker Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Taktiği almak için benimle iletişime geçmelerini rica etmekteyim.

Tüm katılan arkadaşlara teşekkür ederim. Eğer taktiği para ile satın almak isterseniz xTurk üyelerine %50 indirimli bir şekilde verebilirim. İyi forumlar.

Satış Konusu=https://xturk.com/konu/adsense-gunluk-5-50-tl-kesin-kazanc-taktigi-garantili.773/

Son düzenleme:

webemre 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
11
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.megazete.com
selamlar, katılıyorum.

• Like
Tepkiler: vip

Mert 

Havagi
Yönetici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
49
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mertakbas.com.tr
Hoşgeldiniz. Çekiliş bana çıkarsa ben de hakkımı çekiliş yaparak devredebilir miyim :)

• Like
Tepkiler: vip
Google ads alanı