• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Hangi İnternet Servis Sağlayıcısını Kullanıyorsunuz?

Hangi İnternet Servis Sağlayıcısını Kullanıyorsunuz?

• Türkcell Superonline

Kullanılan: 4 28.6%
  • Türk Telekom

Kullanılan: 4 28.6%
  • Türknet

Kullanılan: 2 14.3%
  • Türksat Kablonet

Kullanılan: 0 0.0%
  • D-Smart Net

• Vodafone İnternet

• Millenicom

Kullanılan: 2 14.3%
  • NetSpeed

Kullanılan: 1 7.1%
  • NetGalaksi

Kullanılan: 1 7.1%
  • Diğer?

• Kullanılan toplam oy
    14

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Aynı apartmanda 2 daireye internet bağlattık Türk telekom aynı altyapıya 50 Megabit ve 2 upload verirken, Türknet 100 megabit ve 30 upload veriyor. İkisinde de sorun yok ama Türknet daha iyi.

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Senin önerin nedir peki ?

yuklemnet

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Hangi İnternet Servis Sağlayıcısını Kullanıyorsunuz? memnun musunuz?

hız ve ödediğiniz ücreti yazar mısınız lütfen.

Bir kaç aydır netgalaksi kullanıyorum 35mbit paket 60tl son bir kaç gündür problem çıkarıyor ama ondan önce bir sorunum yoktu.

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
Türkiyede süperonline diye bir gerçek var azizim.

kesinlikle katılıyorum Türkcell kullanıcısıyım evet pahalı ama diğer operatörlerden bu kadar verim alamadım. Türkcell Süperonline internetini amcam kullanıyor bilmiyorum belki bölgedendir ama çok çook iyiydi :)

Keşke bölgemizde olsa Kablonet kullansak ya da süperonline ama her yerde yoklar maalesef.

yuklemnet

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Netspeed kullanıyorum.
Kota yok, Taahhüt yok.

Paket: 35 Mbps /3 Mbps
Aylık ödediğim ücret 76₺

Bana gelen hız: 32 Mbps / 2,8 Mbps
Yașadığım șehir : ȘANLIURFA

-----------
Netspeed 'e hangi firmadan geçtim?
Cevap: TURKTELEKOM

TÜRKTELEKOM' u neden bıraktım?
Cevap: 24 Mbps sınırsız 75tl ödüyor ve 24 ay kalma sözü vermiștim. Taahhüt bitmesine 2 ay kala aradım ve ayni hizmet için (AKK KALKTI BU ARADA) benden 140₺ istediler. Kabul etmedim. Ve yaklaşık 10 gün sonra tekrar aradım bu sefer kampanya var, merhaba eski müşteri falan deyip 104 TL istediler. Yine kabul etmedim ve eğer eski müşteriye kıymet veriyorsanız eski fiyattan 24mbps 75tl akksiz devam edelim dedim ama kabul etmediler. Tabi bu arada bu konușmalar olmadan 2 ay önce bașıma bir olay geldi. Ben Kırtasiyeciyim. Dolayısıyla sürekli İnternet üzerinde çalışıyorum. Telekom durduk yere 6 gün boyunca İnternetimi kesti. Müşteri hizmetleri benden kablo dan kaynaklandığını söyledi. Defalarca aradım kabloların sağlam olduğunu söyledim ama olmadı, m. Temsilci arıza kaydı oluşturdu. (Tabi bu süre içi de bir bana defalarca kez elit hizmet teklif edildi. 90₺) elit hizmette adamlar dükkana geldi mi para gider isterse modemi kapatsın tekrar açsın fark etmez. Ben benden yana hata olmadığını bildiğim için elit hizmet almadım. Arızanın 3.gunu artık müşteri hizmetlerine ulaşamaz oldum robot ses elit hizmet al yada arıza kaydını bekle diyordu. Arıza kaydını bekledim bana ekipler kontrol sağladı problem yok problem sende dendi. Tabi elit hizmet teklif teklifi devam etti. 1 dükkan yanımda bilgisayarcı vardı kabloları kontrol ettirdim, modemi kontrol ettirdim Jack değiştirdim. Sağ olsun adam para bile almadı. 1 çay içti kafi dedi. Neyse çok uzattım lafı. Bu arada tel ile yazıyorum Bi + ni alırım artık ? 6. Gün akşam saat 5 6 gibi m. Temsilci temsilcisi aradı modemi sifirlayalim düzeltelim dedi. (ben o güne kadar 3 kez sıfırladım olmadı) Daha ben modeme eğilirken baktım talimat verdi sen modemi kapat aç ben buradan modemi sifirlayacak ve ayarları girip düzelteceğiz dedi. (YALAN) İlk kez böyle bir modem sıfırlama duydum. Neyse biz daha konuşurken böyle net geldi. Ben ses etmedim, çaktirmadim. Modemi kapatıp açtım. İnternet geldi, bana kurulum tamam net geldi mi dedi, geldi dedim.

Oysa kurulum yapmadı ve net modem resetlemeden kapanip merhaba açılmadan geldi.

Zannımca Insanlarin parasını almak için artık yalana dolana başvurdular. Benim netim kasıtlı kesildi, elit satmak için.

Bu mağduriyet ve sonrasında 75tlden 104 TL ye zam yapılınca netspeed geçtim bende. șu an 3 aydır süper gidiyor. Bu firmayı da bana bir hosting şirketi sahibi önermişti

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
Netspeed kullanıyorum.
Kota yok, Taahhüt yok.

Paket: 35 Mbps /3 Mbps
Aylık ödediğim ücret 76₺

Bana gelen hız: 32 Mbps / 2,8 Mbps
Yașadığım șehir : ȘANLIURFA

-----------
Netspeed 'e hangi firmadan geçtim?
Cevap: TURKTELEKOM

TÜRKTELEKOM' u neden bıraktım?
Cevap: 24 Mbps sınırsız 75tl ödüyor ve 24 ay kalma sözü vermiștim. Taahhüt bitmesine 2 ay kala aradım ve ayni hizmet için (AKK KALKTI BU ARADA) benden 140₺ istediler. Kabul etmedim. Ve yaklaşık 10 gün sonra tekrar aradım bu sefer kampanya var, merhaba eski müşteri falan deyip 104 TL istediler. Yine kabul etmedim ve eğer eski müşteriye kıymet veriyorsanız eski fiyattan 24mbps 75tl akksiz devam edelim dedim ama kabul etmediler. Tabi bu arada bu konușmalar olmadan 2 ay önce bașıma bir olay geldi. Ben Kırtasiyeciyim. Dolayısıyla sürekli İnternet üzerinde çalışıyorum. Telekom durduk yere 6 gün boyunca İnternetimi kesti. Müşteri hizmetleri benden kablo dan kaynaklandığını söyledi. Defalarca aradım kabloların sağlam olduğunu söyledim ama olmadı, m. Temsilci arıza kaydı oluşturdu. (Tabi bu süre içi de bir bana defalarca kez elit hizmet teklif edildi. 90₺) elit hizmette adamlar dükkana geldi mi para gider isterse modemi kapatsın tekrar açsın fark etmez. Ben benden yana hata olmadığını bildiğim için elit hizmet almadım. Arızanın 3.gunu artık müşteri hizmetlerine ulaşamaz oldum robot ses elit hizmet al yada arıza kaydını bekle diyordu. Arıza kaydını bekledim bana ekipler kontrol sağladı problem yok problem sende dendi. Tabi elit hizmet teklif teklifi devam etti. 1 dükkan yanımda bilgisayarcı vardı kabloları kontrol ettirdim, modemi kontrol ettirdim Jack değiştirdim. Sağ olsun adam para bile almadı. 1 çay içti kafi dedi. Neyse çok uzattım lafı. Bu arada tel ile yazıyorum Bi + ni alırım artık ? 6. Gün akşam saat 5 6 gibi m. Temsilci temsilcisi aradı modemi sifirlayalim düzeltelim dedi. (ben o güne kadar 3 kez sıfırladım olmadı) Daha ben modeme eğilirken baktım talimat verdi sen modemi kapat aç ben buradan modemi sifirlayacak ve ayarları girip düzelteceğiz dedi. (YALAN) İlk kez böyle bir modem sıfırlama duydum. Neyse biz daha konuşurken böyle net geldi. Ben ses etmedim, çaktirmadim. Modemi kapatıp açtım. İnternet geldi, bana kurulum tamam net geldi mi dedi, geldi dedim.

Oysa kurulum yapmadı ve net modem resetlemeden kapanip merhaba açılmadan geldi.

Zannımca Insanlarin parasını almak için artık yalana dolana başvurdular. Benim netim kasıtlı kesildi, elit satmak için.

Bu mağduriyet ve sonrasında 75tlden 104 TL ye zam yapılınca netspeed geçtim bende. șu an 3 aydır süper gidiyor. Bu firmayı da bana bir hosting şirketi sahibi önermişti
kardeşim maşallah ilk alıntı yaptığında mesaj olmadan göndermişsin dedim sanırım uyudu ama şimdi öyle güzel yazmışsın ki okurken dedim bitmesin :D

yuklemnet

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
kardeşim maşallah ilk alıntı yaptığında mesaj olmadan göndermişsin dedim sanırım uyudu ama şimdi öyle güzel yazmışsın ki okurken dedim bitmesin :D
Ya allah belasıni versin tt un.Destan yazsam gözüme gelmez. Baska maceralar da var aslında. ? Tt altyapı sorunu ile ilgili bir başlık açarsan bana pm at, o anımı da yazarım. Tabi o zaman klavye de yazarım tel çok zor oluyor. Aha tel dondu Chrome yanıt vermiyor) șarjim bitti bende șarja koydum öyle yazıyorum. Her halde o dan kasma yaptı ?

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
Ya allah belasıni versin tt un.Destan yazsam gözüme gelmez. Baska maceralar da var aslında. ? Tt altyapı sorunu ile ilgili bir başlık açarsan bana pm at, o anımı da yazarım. Tabi o zaman klavye de yazarım tel çok zor oluyor. Aha tel dondu Chrome yanıt vermiyor) șarjim bitti bende șarja koydum öyle yazıyorum. Her halde o dan kasma yaptı ?

Allah neşeni bozmasın inşallah gece gece iyi güldürdün beni :D

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
Millenicom kullanıyorum. Download / Upload ve Stream olarak memnunum.

Google ads alanı