• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

HEDİYE Hayırlı Olsun Alırım :)

hakan 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
18
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.onaykoltukyikama.com
Merhabalar.

Daha evvel burada tema aradığımı ve e-ticaret için hangi sistemi kullanmam gerektiğini sormuştum. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim, sistemden ve kodlamadan pek anlamadığım gibi e-ticaret sistemlerinin nasıl işlediğini de pek bilmiyorum. Ancak tam istediğim ve gözüme hoş gelen bir OpenCart teması buldum ve siteme kurulumunu yaptırdım. 1 haftadır ürün yükleme ve özellikleriyle boğuştum ancak sona geldiğimi düşünüyorum.

Bu mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim ve xTürk ailesine %20 indirim kuponu oluşturdum.
Site adresi : www.kaseci.com
Kampanya adı : xturk
Kupon adı : xturk

Sizden ricam, site içerisinde gözünüze hoş gelmeyen veya aksaklık olduğunu düşündüklerinizi benimle paylaşmanızdır.

Not: Site üzerinde ki fiyatlar piyasa fiyatlarıyla aynı olmayabilir. Şuan sitede gördüğünüz rakamlar genel rakamlarımız.

Yorumlarınız benim için önemli.

Teşekkürler.

hakan 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
18
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.onaykoltukyikama.com
SSL sertifikası ile güvenli alışveriş deyip lets encrypt authority x3 kullanmanız :)
Hocam tam olarak nedir bu? Yukarida belirttigim gibi sistemden pek anlamiyorum. Ne yapmam gerektigi hakkinda bilgi verir misiniz?

Host alani guzelhosting te SSL ayarlari yapildigini soylemislerdi

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
Hocam hayırlı olsun başarılar dilerim size fakat işimiz gereği belli zamanlarda kaşe ihtiyacımız oluyor dün 3 tane yaptırdım fakat sitenizdeki 1 adet fiyatına ben 2 tane lastiği ile beraber yaptırabiliyorum açıkcası.
Fiyatlarınız yüksek geldi bana.

hakan 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
18
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.onaykoltukyikama.com
Hocam hayırlı olsun başarılar dilerim size fakat işimiz gereği belli zamanlarda kaşe ihtiyacımız oluyor dün 3 tane yaptırdım fakat sitenizdeki 1 adet fiyatına ben 2 tane lastiği ile beraber yaptırabiliyorum açıkcası.
Fiyatlarınız yüksek geldi bana.
Tesekkur ederim, kaselerin fiyatlari lastikler dahil fiyati. Evet maalesef piyasada sirdas 912 kaseyi 12₺ ye gonderen yerlerde var ama biz stokta urun tutamiyorum henuz bu yuzden biraz pahali. Uzgunum ilerleyen surecte daha uygun fiyatlar da olabilir belki.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Hocam tam olarak nedir bu? Yukarida belirttigim gibi sistemden pek anlamiyorum. Ne yapmam gerektigi hakkinda bilgi verir misiniz?

Host alani guzelhosting te SSL ayarlari yapildigini soylemislerdi
E-ticaret sitelerinde ücretsiz SSL kullanılmamalı. Siz ücretsiz SSL kullanıyorsunuz.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Bence hoş olmuş ama renkleri biraz daha canlı yapılabilir sitenin. Başarılar.

Chadwick 

Web Geliştirici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
18
Web sitesi
bugraozkan.com.tr
E-ticaret sitelerinde ücretsiz SSL kullanılmamalı. Siz ücretsiz SSL kullanıyorsunuz.
haha, çok yanlış algıya kapılmışsın. Ücretsiz ssl kullanılması sıkıntı yaratmaz. Ek olarak ödemeyi nasıl aldığına da bağlı, eğer site içinde ödeme alıyorsa ssl gerekli ama ödeme kuruluşunun ortak ödeme sayfasını kullanıyorsa ssl e bile gerek yok

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
haha, çok yanlış algıya kapılmışsın. Ücretsiz ssl kullanılması sıkıntı yaratmaz. Ek olarak ödemeyi nasıl aldığına da bağlı, eğer site içinde ödeme alıyorsa ssl gerekli ama ödeme kuruluşunun ortak ödeme sayfasını kullanıyorsa ssl e bile gerek yok
Shopier kullanırsa sorun yok. Seninde dediğin gibi sanal pos işlemi kendi sayfasında yapıyorsa sorun yok. Sadece shopier kendi sayfasında ödeme alıyor..

Chadwick 

Web Geliştirici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
39
Xturk Puanı
18
Web sitesi
bugraozkan.com.tr
Shopier kullanırsa sorun yok. Seninde dediğin gibi sanal pos işlemi kendi sayfasında yapıyorsa sorun yok. Sadece shopier kendi sayfasında ödeme alıyor..
iyzico, moka gibi yapıların ortak ödeme sayfası mevcut :D Araştırmadan yorum yapmanı önermem. Kendi sitesi üzerinden, kart bilgilerini kuruluşun api sunucusuna gönderiyorsa ssl kullanması şart. Ücretli/Ücretsiz bu kişinin satış hacmine bağlı. Ücretsiz ssl sertifikası çok iş görüyor.

Google ads alanı