• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

HEDİYE Hayırlı Olsun Alırım :)

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Merhabalar.

Daha evvel burada tema aradığımı ve e-ticaret için hangi sistemi kullanmam gerektiğini sormuştum. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim, sistemden ve kodlamadan pek anlamadığım gibi e-ticaret sistemlerinin nasıl işlediğini de pek bilmiyorum. Ancak tam istediğim ve gözüme hoş gelen bir OpenCart teması buldum ve siteme kurulumunu yaptırdım. 1 haftadır ürün yükleme ve özellikleriyle boğuştum ancak sona geldiğimi düşünüyorum.

Bu mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim ve xTürk ailesine %20 indirim kuponu oluşturdum.
Site adresi : www.kaseci.com
Kampanya adı : xturk
Kupon adı : xturk

Sizden ricam, site içerisinde gözünüze hoş gelmeyen veya aksaklık olduğunu düşündüklerinizi benimle paylaşmanızdır.

Not: Site üzerinde ki fiyatlar piyasa fiyatlarıyla aynı olmayabilir. Şuan sitede gördüğünüz rakamlar genel rakamlarımız.

Yorumlarınız benim için önemli.

Teşekkürler.
Hayırlı olsun hocam sıstemde takıldıgınız bır yer olursa seve seve yardımcı oluruz

Google ads alanı