• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TİCARET Her Bütçeye +30 PA Tumblr Backlink Fırsatı!

enes 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
55
Xturk Puanı
28
Web sitesi
atalaymedia.com
Ekli dosyayı görüntüle 164
En az +30 PA Değeri olan Tumblr Blog'larımız üzerinden sitenize backlink yolluyoruz ve Tumblr'ın yeni kuralları ile +18 içerikler paylaşılmıyor bildiğiniz gibi bu yüzden gözünüz arkada kalmadan sitenizi bizlere emanet edebilirsiniz.

Örnek Blog için Özel Mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.

Tumblr Backlink Fiyatlandırma Türkçe Siteler:

400 Backlink 40 TL - 1 Anahtar kelime - 10 Gün (Veya daha kısa)
800 Backlink 75 TL - 1 Anahtar kelime 15 Gün (Veya daha kısa)
1200 Backlink 110 TL - 2 Anahtar Kelime 20 Gün (Veya daha kısa)
2400 Backlink 200 TL - 4 Anahtar kelime 25 Gün (Veya daha kısa)

Tumblr Backlink Fiyatlandırma İngilizce Siteler:

600 Backlink 80 TL 15 Gün (Veya daha kısa)
1200 Backlink 140 TL 20 Gün (Veya daha kısa)
2400 Backlink 250 TL 30 Gün (Veya daha kısa)

Konuya her gün detaylar eklenecektir. Merak ettiğiniz sorular var ise yorum kısmından sormanızı rica ediyorum.

+18, illegal sitelere Tumblr çalışmamız yoktur. Profiller temizdir ve bu yüzden kirletmek istemiyoruz.

İletişim: Whatsapp, Skype, Özel Mesaj

SEOZERK.com Üzerinden hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. (Geliştirme aşamasında)
Hayırlı satışlar dilerim, hizmeleriniz açıklayıcı olmuş. Forum kurallarına Mr.T tarafında bir madde eklendi kurumsal üyelik ve tüccar üye hakkında, adminler ile iletişime geçerek bu rank alabilirsiniz. Tekrardan iyi satışlar. ☺ ?

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Sayın yöneticilerim arkadaşımıza sataşmak gibi olmasın ama tüccar ya da kurumsal üye değil. Bu şekil de ticaret yapılabiliyor muyduk? @Mr.T @volkan @exdorta

SEOZERK

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
8
Xturk Puanı
8
@Berkay Ağlar İlk ticaret konusu açan insanlardan birisiyim ve tüccar rankı hakkında tam net bir bilgi yok şuan yöneticiye yazdım zaten gördüğünüz gibi T.C onaylı üyeyim herhangi bir problem yok.

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
@Berkay Ağlar İlk ticaret konusu açan insanlardan birisiyim ve tüccar rankı hakkında tam net bir bilgi yok şuan yöneticiye yazdım zaten gördüğünüz gibi T.C onaylı üyeyim herhangi bir problem yok.
Yok lütfen yanlış anlamayın ben size herhangi atıfta bulunmadım. Ceza yememeniz için konu içerisinde ticaret başlamadan yöneticileri uyardım nacizane. İyi satışlar dilerim efendim.

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr

SEOZERK

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
8
Xturk Puanı
8
@Berkay Ağlar Dediğim gibi otomatik olarak gelecekmiş konuya benim gibi tam hakim değilseniz eğer böyle sert bir yorum ile yaklaşmanız garip sadece. Teşekkürler iyi forumlar.

Google ads alanı