• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

host firması arıyorum

Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
8
Fiyatı uygun bütçe olarak beni üzmeyecek bir host firması arıyorum öneri istiyorum.

Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
8
Ucuz hizmet yerine fiyat / performans oranını göz önüne alarak hosting seçimi yapmanızı öneririm, fiyatı piyasa ortalamasından düşük olduğu için tercih edilen hosting de çeşitli sorunlar yaşanabilir; örneğin en ihtiyaç duyulan zamanda destek ekibine zamanında ulaşamamak yada çözüm odaklı olmaması alt yapılarının yetersiz olması hız sorunları vs vs. Ben bu saydığım nedenlerden ötürü şuan güzel host ile çalışıyorum çok da memnun olduğumu söyleyebilirim. Bir kere fiyat olarak tam bir fiyat / performans firması fiyatları piyasa ortalaması diyebilirim ancak pahalı değil, 7/24 teknik destekleri var ve ekipteki arkadaşlar oldukça çözüm odaklı yani baştan savma gibi bir durum yok altyapıları güçlü hız yada güvenlik gibi bir sıkıntı yaşatmadılar bana tavsiye ederim

Google ads alanı