• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TİCARET Hostgener.com VDS Sunucu Satışı 12 Kullan 10 Ay öde kampanyası

Hostgener 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
18
Xturk Puanı
3
Selamlar,

Müşterilerimizin ekonomisini gözeterek hazırladığımız uygun fiyatlı sunucu paketlerini kullanarak hem avantajlı özelliklerden faydalanabilir hem de sürpriz ücretler ile karşılaşmadan sorunsuz bir satın alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hepsi bir kenara, ilk satın alımlarınızda sizlere daha düşük fiyatlardan yararlanmanız için %18 indirim uyguluyoruz. Bu indirimden faydalanmak için satın alım esnasında "hostgeldim" kodunu kullanabilirsiniz. Sizlere sunacağımız birbirinden avantajlı VDS Sunucu paketleri aşağıda belirtilmiştir.
12 AY KULLAN 10 AY ÖDE
? VDS Sunucu Paketlerimiz ?

SSD VDS Server - 1 | 17,99₺ + KDV / Aylık
1 GB Ram / 20 GB SSD / 1 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
SSD VDS Server - 2 | 24,99₺ + KDV / Aylık
2 GB Ram / 30 GB SSD / 2 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
SSD VDS Server - 3 | 29,99₺ + KDV / Aylık
3 GB Ram / 40 GB SSD / 2 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
SSD VDS Server - 4 | 35,99₺ + KDV / Aylık
4 GB Ram / 60 GB SSD / 4 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
SSD VDS Server - 5 | 49,99₺ + KDV / Aylık
6 GB Ram / 80 GB SSD / 4 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
SSD VDS Server - 6 | 64,99₺ + KDV / Aylık
8 GB Ram / 80 GB SSD / 6 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
SSD VDS Server - 7 | 76,99₺ + KDV / Aylık
10 GB Ram / 100 GB SSD / 8 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
SSD VDS Server - 8 | 86,99₺ + KDV / Aylık
12 GB Ram / 100 GB SSD / 8 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
SSD VDS Server - 9 | 106,99₺ + KDV / Aylık
16 GB Ram / 100 GB SSD / 8 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
SSD VDS Server - 10 | 146,99₺ + KDV / Aylık
22 GB Ram / 100 GB SSD / 9 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
SSD VDS Server - 11 | 206,99₺ + KDV / Aylık
32 GB Ram / 100 GB SSD / 12 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon

1 Adet ek ip fiyatı 5 ₺

Satın Alma Sayfasına Gitmek İçin [TIKLAYIN]

Otomasyon sayesinde 2 tık ile kurulabilen işletim sistemleri.
windows 2008 64 bit
Windows 10 64 Bit
Windows 2012 64 Bit
Windows 7 - 64 Bit -
CentOS 6 64 Bit
Centos 7 64 bit
Ubuntu 16 64 bit
Ekstra işletim sistemleri için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
Mail: iletiş[email protected]
Website: hostgener.com
Sesli iletişim: 0232 332 23 12

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Başka bir forumda yaptıkları çekilişte hosting hizmeti kazanmıştım. Hosting hizmetindeki IP'yi cpanel'in resmi verify aracından sorgulattığımda lisans süresi expired olmuş trial sürümü kullanıldığı sonucuyla karşılaştım. Anlayan anlar bu sonucun ne demek olduğunu. Anlamayanlar içinse daha basit bir dille anlatayım, crack cpanel kullanılıyor. Hatta bir yerden yazışmıştık bunu (büyük ihtimalle whatsapp veya facebook). Trial sürümünü sürekli yenileyerek kullandıklarına dair son kullanıcıları kandıracak bir açıklama yapmışlardı. Cpanel'e ticket atarak trial sürümünün aynı IP adresi için trial süresinden daha fazla kullanılma (tekrarlama, yenilenme) seçeneği olmadığını öğrenebilirsiniz. Daha sonrasında uğraşmadım. Ama forum üyelerini bilgilendirmek benim vazifem.

Yönetime Not: Sözkonusu cpanel crack kullanımını (karşılaştığım verilerle, ekran görüntüsü ve yazışma olarak) kanıtlayabilirim. Dolayısıyla yorumum satışı baltalama olarak algılanmasın lütfen. Hostgener sitesinde ve ticaret konularının hiçbirinde cpanel'i crack yöntemiyle (bilmeyen arkadaşlar için belirteyim, yasal değildir bu işlem) kullandıklarını belirtmiyorlar. Ben sadece bilgilendirmek istiyorum üyeleri. Çünkü crack cpanel'e sahip hosting hizmetinde üyelerin sitelerinin zarar görme olasılığı var.

Vergi Levhasına Sahip Oldukları İçin Yasal Çerçeveler Altında Hizmet Verdiklerini Belirten (Crack kullanmanın cezasından ve müşterilere yaşatabileceği mağduriyetten bi'haber) Hostgener Firması Yetkilileri'ni benden kanıt istemekle uğraştırmam büyük haksızlık olur. Ben kanıtlarımı aşağıya bırakayım, geri kalanı da Xturk forumumuzun yönetim ekibine...

hostgener02.pnghostgener01.png
hostgener03.png

@Mr.T @volkan

Not: İlgili kısmı değiştirdim. Reklamlardan görüp hosting aldığımı hatırlıyordum ve öyle yazmıştım, fakat ilgili mesajları tekrar inceleyince xxx forumundaki çekilişten kazandığımı anımsadım. Kronik hastalığımın ilaçlarına bağlı yanlış hatırlama ve unutkanlık yaşayabiliyorum bazen.

Son düzenleme:
Google ads alanı