• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

İlk 100 üyemiz buraya bakabilir mi?

RGB 

İndustry Support
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
serbestpiyasa.co
Eğitim, webinar, seminer.....

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Öncelikle sizlerden birşey rica etmek istiyorum, Biliyorsunuz son zamanlarda kullanmakta zorunlu olan forumlar ciddi şekilde para kazanma peşinde, Reklam vermek için bir para, üyelik için ayrı bir para, Sizlerden tek ricamız, biz forum üyeleri olarak bu konuda sonuna kadar destek vereceğiz, ama sizde bu konuda özenli ve dikkatli bir çalışma yaparsanız çok mutlu oluruz!

Ticaret yapan kişilerin bir süre sonra bu tür bir plan alma şansı olabilir, ama yeni başlayıp sermayesi olmayan kişiler için XTürk forumu onlar için bir ekmek kapısı olsun.

Aeacus

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
3
Merhaba, herkese hayırlı olması dileğiyle.
Üyeler arasında online ticaret dışında da ticaret gerçekleştirilebilir olması faydalı olabilir. Bunun için İkinci El satış gibi bir bölüm, Borsa ve yatırım konularında fikir alışverişi yapılabilecek bir bölüm olması güzel olacaktır.

fmdiscioglu

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Güvenlik bölümü olsun Web olur Sunucu olur uygulama olur vb her türlü desteği veririz

Siberdc

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Merhaba hayırlı olsun allah utandırmasın ben ibrahim saraç siber datacenter bilgi teknolojileri &internet hizmetleri şirketinin kurucusuyum elimden geldiğince teknolojik konuda paylaşımlar yapıp karşılıklı bilgi alış verişi yapacağız

Google ads alanı