• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TİCARET İlk 20 kişiye İnstagram 100 takipçi hediye!

kaetreism

Yeni Üye
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
7
Xturk Puanı
3
100'den fazla takipçi gönderdi. Instagram üzerinden de ilgilendi. Teşekkür ediyorum

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Geç kaldık ama referans amaçlı gönderim yapabiliyorsanız alabilirim. esilanakliyat

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Instagram'dan ve Facebook'tan takip ettim. onurozden.io Onur Özden. Takipçi yollanacak hesap: esilanakliyat (instagram)

hakan 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
18
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.onaykoltukyikama.com
Hocam baltalamak istemem ancak bana gönderdiğiniz takipçileri tek tek kaldırdım. Neden derseniz?
xtueu manga , yertu Gans vs vs gibi çok saçma profiller var. Sahte olduklari besbelli, böyle bir paylaşım şahıs veya firma hesaplarina fayda saglamaz.

ahmetaydin

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
İşini gücünü seven saygı duyan, takipçi satın almalarını bıraksın. Instagram algoritması ve analiz programların bot attıklarınız ortaya çıkıyor. Artık insanların, reklem verenlerin takipçi sayılarınızla işleri yok. Herkes etkileşimleriniz, kullanıcılarınızın sizle olan etkileşimlerine bakıyor. Bot satın alma devri geçti bitti. Aldıklarınız zarardan öte yaptığını birşey yok. Artık hesaplarınızın sağlığı çok çok önemli.

Google ads alanı