• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

İstanbul da Hurdacı Telefonu

Katılım
19 Eyl 2022
Mesajlar
2
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Yaş
44
İstanbul da Hurdacı Telefonu
1990 senesinden bugüne kadar tonlarca hurdayı geri dönüşüme kazandırdık. Hizmetlerimiz ile çevremize daha fazla zarar verilmemiş oldu. Dolayısıyla hurda malzeme fiyatları istemek sebebi ile firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Okuduğunuz gibi hurdacılık geleceğe yarar sağlamaktadır. Sizlerde isterseniz hurdanın satışını gerçekleştirerek ataşehir hurdacı çalışmalarımıza katkı sağlayabilirsiniz.

Şimdi arayarak, en yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları peşin paraya döndürebilirsiniz. İstanbul her türde hurda alım hurda alım hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içinde yer almaktadır. İstanbul hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

İstanbulda Hurda Alan Firmalar
İstanbulda dilediğiniz yerden hurda alıyoruz. İstanbulda üretim artığı, zamak hurda, çelik hurda, hurda çinko, hurda kalay almaktayız. Şimdi sizlere İstanbul'da hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla hurdacı firmamızın arasındaki tecrübe farkını anlatıyoruz. Toptan hurda sarı ve ekstra demir, bakır hurdası, kurşun hurda, kablo hurda, çinko, hurda alüminyum alırken yüksek fiyatlar sunmaktayız. İstanbul da hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuzla piyasadaki firmaların öncülerindeniz. İstanbul da hurda malzeme alım satımı yaptığımızı söylemiştik. Müşterilerin memnun kalmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi istiyoruz. Bu nedenden dolayı her türde hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz.

İstanbul Hurda Demir Alım Satımı
Tonajlı hurda inşaat demiri çubuğu (parça), hurda döküm demir, yıkım hurdası, pik demir hurda, inşaat demir hurdası için nakit ücret ödemesi yapıyoruz. Demir, İstanbul da en fazla alınıp satılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki İstanbul ekstra demir hurdası kilo fiyatını bip grubumuza katılarla paylaşmaktayız. Güncel hurda demir fiyatları istemek için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz.

İstanbul'daki Hurdacılar
Sizde her türlü kablo hurdası satışı nedeniyle mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz. İstanbul hurdacı olarak İstanbul'un tümünde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşyanız için hazır bulunan araçlarımızı göndermekteyiz. 37 yıllık tecrübe ile sektöre yeni bir soluk getiriyoruz. En yakın İstanbul ataşehir hurdacı firma olarak buradayız.
 
Google ads alanı