• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Kurucu Üyelik, Mavi Tık Hakkında

Mr.T 

Patron
Admin
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
210
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.moradam.com
Hadi öyle olsun bakalım bu seferde. Bekleriz bilmem kaç tepkiyi. Çok değiştirmeyin bu işleyişleri yalnız. Boş oluyor.
Forum beta asamasinda olduğu için her an her şey olabilir.

Üyelerin fikirleri ile en doğru kuralları bulacağız...

Fikirlerinizi her zaman bekliyoruz.

Teşekkürler

MsiDergi 

MsiDergiTv
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
msidergi.com
Her bir üye değerli bizim için siz de öyle. Negatif düşünmeyin lütfen asla. Kurucu üyelerin forumda yetkisi ve yönetim bazında söz hakkı var. Adaleti temelden sağlamaya çalışıyoruz.
Adalet diyince gülesim geliyor bu ülkede :) Umarım herkese faydalı olur buralar.

Forum beta asamasinda olduğu için her an her şey olabilir.

Üyelerin fikirleri ile en doğru kuralları bulacağız...

Fikirlerinizi her zaman bekliyoruz.

Teşekkürler
Finali güzel olsun beta önemli değil.

MsiDergi 

MsiDergiTv
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
msidergi.com
Biraz daha pozitif olun lütfen. Temelinde adalete susamış insanlardan biriyiz bizler de.
Usta öğreticiyim, devlet maaşımı vermiyor, 40 günlük karantina var ve kenarda birikimim olmasa yiyecek ekmek bulamayabilirdim. Kira, faturalar, eğitim kredisi vb... Haklısınız gergin olabilirim biraz. Dikkat edeceğim.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Usta öğreticiyim, devlet maaşımı vermiyor, 40 günlük karantina var ve kenarda birikimim olmasa yiyecek ekmek bulamayabilirdim. Kira, faturalar, eğitim kredisi vb... Haklısınız gergin olabilirim biraz. Dikkat edeceğim.
Allah yardımcınız olsun zor bir durum atlatacağız inşallah.

Serdar SEZEN 

x
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
159
Xturk Puanı
43
Web sitesi
datrom.net
Bu konuda şahsım olarak sizden yanayım. Siz, ben ve milyonlarca insan şuan bu durumdan müzdarip. Venezuella gibi yağmalamalar başlamadan önce hükümet çözüm bulması gerekli Zor gibi ama bir umut.

MsiDergi 

MsiDergiTv
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
msidergi.com
Bu konuda şahsım olarak sizden yanayım. Siz, ben ve milyonlarca insan şuan bu durumdan müzdarip. Venezuella gibi yağmalamalar başlamadan önce hükümet çözüm bulması gerekli Zor gibi ama bir umut.
Umarım Allah yardımcımız olacaktır. Yoksa Nisan sonu mali çöküşüm başlar.

Bigseo 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
9
Xturk Puanı
3
Mavi Tik belli , tc+sms onayı olunca oluyor. Fakat kurucu üyelik için kurallar net değil. Baya insan merak ediyor ve sürekli konu açılıyor. Bunun kuralı da net belirtilip duyuru olarak lütfen yayınlansın.

Google ads alanı