• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Makale Hakkında

Huuk

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
20
Xturk Puanı
8
Merhabalar örnek vereyim bir makale var %80 özgün %20 kopya bunu google kopya içerik mi görüyor yoksa orjinal içerik mi görüyor ?

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
Kalan %20'lik kısım için eş anlamları kelime ve cümleler kullanmaya çalışın. Netice de google yapay zeka ile hareket ediyor ve o kopya yüzdesini kendi belirler. Siz işi sağlama alın ?

Huuk

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
20
Xturk Puanı
8
Kalan %20'lik kısım için eş anlamları kelime ve cümleler kullanmaya çalışın. Netice de google yapay zeka ile hareket ediyor ve o kopya yüzdesini kendi belirler. Siz işi sağlama alın ?
Evet haklısınız fakat içerikler haber olarak giriliyor bakanlık veriler açıklıyor veya devlet yetkilileri onların maalesef ifadelerini verilerini değiştiremedimiz için %20 kısım kopya okuyor kopya kastımız şu site şuanda yavaş index alıyor haber siteleri hızlı index aldığı için büyük ihtimalle bizim paylaştığımız kopya içerik girer diye düşünüyorum

totrakanlicom 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
31
Xturk Puanı
18
Web sitesi
totrakanli.com
Evet haklısınız fakat içerikler haber olarak giriliyor bakanlık veriler açıklıyor veya devlet yetkilileri onların maalesef ifadelerini verilerini değiştiremedimiz için %20 kısım kopya okuyor kopya kastımız şu site şuanda yavaş index alıyor haber siteleri hızlı index aldığı için büyük ihtimalle bizim paylaştığımız kopya içerik girer diye düşünüyorum
Küçük bir makale içine alıntı olarak girebilirsinix belki haberi. Daha önce denediniz mi bilmiyorum aklıma böyle birşey geldi. Hatta alıntı içinde kaynak gösterebilirseniz mantıklı da olacaktır. ( haber resmi kurum sitesinden çekiliyorsa)

Huuk

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
20
Xturk Puanı
8
Küçük bir makale içine alıntı olarak girebilirsinix belki haberi. Daha önce denediniz mi bilmiyorum aklıma böyle birşey geldi. Hatta alıntı içinde kaynak gösterebilirseniz mantıklı da olacaktır. ( haber resmi kurum sitesinden çekiliyorsa)
Bu sefer adsenseden ban yiceğim konusunda bazı arkadaşlar uyarmıştı. O yüzden riske atamak istemiyorum bu konuda

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Adsense kopya içerikten şikayet olmadığı sürece ban atmaz. İstatistik vb içerikleri yorumlayarak tekrar yazın.

Google ads alanı