• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Moderatör Başvuruları

Omercandinc 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
27
Xturk Puanı
18
Web sitesi
zuhurat.net
Yazılım, programlama dilleri gibi bir bölüm açılacaksa mod olabilirim

- Bilişim Sistemleri Mühendisliği 2018 mezunuyum. Aktif olarak yazılım danışmanı olarak çalışmaktayım. C#, JAVA ve SQL konularında bilgi sahibiyim. Bunların dışında Android ile uygulama geliştirme konusunda tecrübe sahibiyiim. Bu alanda bir forum alt başlığı açılırsa insanlara yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Son düzenleme:

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Selamlar öncelikle;

Yaşım 23 fakat 6. sınıftan itibaren dijital pazarlama, yazarlık, girişimcilik, freelancer, remoot çalışma gibi alanlarda oldukça fazla tecrübe edindim. Büyük firmalara remoot olarak destek verdim. Büyük reklam bütçeleride yönettim aşırı komik az miktarda reklam bütçeleri de yönettim. Önemli olan şeyin tasarım, reklam çıkmak, içerik üretmek, bütçe planlamak gibi şeyler olmadığını ve tamamen son kullanıcıyı memnun etmek olduğunu öğrendim.

Dijital pazarlama uzmanı olduğum için 2 yıl hobi olarak fakat profesyonel bir şekil de insan psikolojisini araştırdım. Bununla ilgili ilginç teorilerim var ve forum kullanıcılarının ilgisini çekeceğini düşündüğüm belge bilgi birikimi oluşturdum.

Özetlemek gerekirse dijital pazarlama, geleneksel pazarlama, sosyal medya gibi konularda benden küçük kardeşlerime, benden büyük abi ve ablalarıma yapabileceğim katkılar olduğunu düşünüyorum. Videolar, kendi anlatımlarım, sunumlarım, moderatör olursam yapmam gerekenler, oluşan sorunlara objektif bakış açılarıyla yaklaşacak olmam, karar verme, insiyatif alma gibi konularda kendime güvendiğim için bu alanlarda xturk gibi bir platformda moderatör olmak istediğimi tüm yetkililere bildiriyor ve talep ediyorum.

Umarız ben yada diğer arkadaşlar, özellikle görev alan arkadaşlar işlerini iyi yapar ve aynı zaman da moderatör oldukları alanlara katkı sağlarlar.

Herkese iyi forumlar diliyorum efenim :)

Mert 

Havagi
Yönetici
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
49
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mertakbas.com.tr
Selamlar öncelikle;

Yaşım 23 fakat 6. sınıftan itibaren dijital pazarlama, yazarlık, girişimcilik, freelancer, remoot çalışma gibi alanlarda oldukça fazla tecrübe edindim. Büyük firmalara remoot olarak destek verdim. Büyük reklam bütçeleride yönettim aşırı komik az miktarda reklam bütçeleri de yönettim. Önemli olan şeyin tasarım, reklam çıkmak, içerik üretmek, bütçe planlamak gibi şeyler olmadığını ve tamamen son kullanıcıyı memnun etmek olduğunu öğrendim.

Dijital pazarlama uzmanı olduğum için 2 yıl hobi olarak fakat profesyonel bir şekil de insan psikolojisini araştırdım. Bununla ilgili ilginç teorilerim var ve forum kullanıcılarının ilgisini çekeceğini düşündüğüm belge bilgi birikimi oluşturdum.

Özetlemek gerekirse dijital pazarlama, geleneksel pazarlama, sosyal medya gibi konularda benden küçük kardeşlerime, benden büyük abi ve ablalarıma yapabileceğim katkılar olduğunu düşünüyorum. Videolar, kendi anlatımlarım, sunumlarım, moderatör olursam yapmam gerekenler, oluşan sorunlara objektif bakış açılarıyla yaklaşacak olmam, karar verme, insiyatif alma gibi konularda kendime güvendiğim için bu alanlarda xturk gibi bir platformda moderatör olmak istediğimi tüm yetkililere bildiriyor ve talep ediyorum.

Umarız ben yada diğer arkadaşlar, özellikle görev alan arkadaşlar işlerini iyi yapar ve aynı zaman da moderatör oldukları alanlara katkı sağlarlar.

Herkese iyi forumlar diliyorum efenim :)
Barkay merhaba, pazarlama konusunda örnek bir metin olmuş. Diğer arkadaşlar örnek alarak mesajlarını detaylandırırsa yetkili arkadaşlar ona göre değerlendireceklerdir.

alihan06

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Pinterest para kazanma bölümleri olabilirim

Osiywn 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
36
Xturk Puanı
18
Web sitesi
istecanta.com
Barkay merhaba, pazarlama konusunda örnek bir metin olmuş. Diğer arkadaşlar örnek alarak mesajlarını detaylandırırsa yetkili arkadaşlar ona göre değerlendireceklerdir.
Ben de düzenledim :)

Adwords - Merchant ve E-Ticaret - Magento kategorileri açıldığı vakit moderatör olmak isterim.

2002 yılında üniversite ile beraber adım attığım bilişim sektöründe şu ana kadar 20den fazla adwords hesabı ve toplam 2milyonTL'ye varan harcamalar yaptım. Yönetim bilişim sistemleri mezunu olmamdan dolayı dijital cağa anlık ayak uydurma refleksleri geliştirdim.

Hali hazırda ekibimle beraber 2 adet e-ticaret sitesi, merchant hesabı ve ads ve sosyal medya reklamlarini yonetmekteyim

Özel olarak Freelance sekilde, uluslararası platformlarda yüksek tradelerde hesaplarım bulunmakta ve aylik ortalama 8K USD bütçeler ile ads hesapları yönetmekteyim, Google Partner Sertifikası olan Google MM kullanicisiyim, gerekli tüm sertifika ve bilgi birikimine sahibim.
Uygun gorulen kategorilerde moderatorluge talibim

Tesekkurler

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Adsense ve WordPress kategorilerinde moderatör olmak isterim. Yaklaşık 2.5 yıldır bu sektördeyim, halen de devam etmekteyim.

sorumeydani 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
15
Xturk Puanı
8
Site tanıtım kısmı için talibim ?

Google ads alanı