• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Müzik hastalığı

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Merhabalar,
Bir iş yaparken müziksiz asla çalışamıyorum, bir insanın 2 kolu varsa öteki kolu müzik gibi geliyor bana, şimdi yeni bir play list oluşturmak istiyorum.
Yabancı - türkçe - pop - caz hiç fark etmez yavaş olmasın yeterli. Konu altında sevdiğiniz şarkı veya şarkıları paylaşırsanız çok sevinirim youtube olursa güzel olur.

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
aslinda bunu muaterilerimize stratejik olarak oneriyoruz . magazanin turune gore muzigin ritmi ile daha fazla satis elde edilmekte. kendi adima soylmem gerekirse bugun takim arladasim "yeter artik 2 aydir ayni sarki basimizin etini yedin" demeseydi farkinda bile olmayacaktim. muzik dis sesleri absorbe edip motivasyonumu arttiriyor

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
aslinda bunu muaterilerimize stratejik olarak oneriyoruz . magazanin turune gore muzigin ritmi ile daha fazla satis elde edilmekte. kendi adima soylmem gerekirse bugun takim arladasim "yeter artik 2 aydir ayni sarki basimizin etini yedin" demeseydi farkinda bile olmayacaktim. muzik dis sesleri absorbe edip motivasyonumu arttiriyor
Anlık iç sesim oldunuz :D

Nilesudrod 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
bir iş yaparken sakin müzikler yerine hareketli sarkılar dinlemeyı daha çok seviyorum. Eğer bu tarz uygunsa birkaç tane bırakayım.

mustafaozderya 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
29
Xturk Puanı
18
Gençken akşama kadar müzik dinleyerek çalışabilirdim. ama yaş ilerledikçe artık yarım saatte kafam şişiyor.

hkmtlgz 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
25
Xturk Puanı
18
Web sitesi
xturk.com
Merhabalar,
Bir iş yaparken müziksiz asla çalışamıyorum, bir insanın 2 kolu varsa öteki kolu müzik gibi geliyor bana, şimdi yeni bir play list oluşturmak istiyorum.
Yabancı - türkçe - pop - caz hiç fark etmez yavaş olmasın yeterli. Konu altında sevdiğiniz şarkı veya şarkıları paylaşırsanız çok sevinirim youtube olursa güzel olur.
Makale ve içerik yazımız hariç, müzik benim her türlü çalışmamı çok olumlu etkiliyor. Özellikle yaptığım işe uygun müzik seçtiğimde performansım artıyor. Ancak içerik yazarken, kapı gıcırdasa rahatsız oluyorum.

Kulaklıkla birlikte; özellikle site tasarımı yaparken Linkin Park - In The End ve yine Dj Tiesto - Power Mix dinlediğim zaman SEO roketi gibi roketliyorum :D

Google ads alanı