• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Neden Adsense onayı alamıyorum?

Gunesibrahim

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.faizsizfirsatlar.com
Merhaba arkadaşlar,
Faizsizfirsatlar com adında bir websitem var. 17-18 tane çoğu özgün olan içerik bulunuyor yanısıra iletişim, cookie, hakkımızda, gizlilik politikaları sayfaları bulunmasına rağmen bir türlü onay alamadım. Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı? Neden alamıyorum inceleyip Bilgi verme şansınız olur mu?
Teşekkürler

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Covid-19 probleminden dolayı adsense bir düredir onay vermiyor sitelere

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Fakat bu yeni süreç için değil yaklaşık 4 aydır vermiyor sürekli red veriyor
O konuda birşey diyemiycem maalesef yeni bir durumdur diye düşündüm. Tema'dan kaynaklı bile vermiyor onay bazen adsense, google search konsola felen eklediniz mi siteyi? onay sürecini hızlandırıyor gibi bir bilgi okumuştum.

Gunesibrahim

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.faizsizfirsatlar.com
O konuda birşey diyemiycem maalesef yeni bir durumdur diye düşündüm. Tema'dan kaynaklı bile vermiyor onay bazen adsense, google search konsola felen eklediniz mi siteyi? onay sürecini hızlandırıyor gibi bir bilgi okumuştum.
Evet, ekleme işlemini yaptım, 3 defa tema değiştirip denedim sürekli olumsuz. Hadi siteye baktığında rahatsız eden kısım/kısımlar olsa tamam derim ama derli toplu duruyor anlamadım gitti

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Evet, ekleme işlemini yaptım, 3 defa tema değiştirip denedim sürekli olumsuz. Hadi siteye baktığında rahatsız eden kısım/kısımlar olsa tamam derim ama derli toplu duruyor anlamadım gitti
Domainin eski kullanımlarını kontrol ettiniz mi? daha önceden bir ban yemiş olabilir adsenseden

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Peki red aldığınızda paylaştıkları gerekçe nedir?

Yani size neden dolayı onay vermediklerini söylemiyorlar mı?

Gunesibrahim

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
8
Web sitesi
www.faizsizfirsatlar.com
Peki red aldığınızda paylaştıkları gerekçe nedir?

Yani size neden dolayı onay vermediklerini söylemiyorlar mı?
Her seferinde şu alttaki mesaj geliyor
AdSense'i kullanmaya başlamak amacıyla sitenizi ("faizsizfirsatlar.com") incelemeye gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.​
Ekibimiz sitenizi inceledi. Maalesef siteniz şu anda reklam göstermeye hazır değil. Sitenizde reklam gösterilebilmesi için düzeltilmesi gereken bazı sorunlar var.
Daha fazla bilgi için hesabınızdaki "Siteler" sayfasını inceleyin. Daha fazla bilgi edinmek ve başvuruyla ilgili ipuçlarına ulaşmak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:​
Get Your Site Approved
Sitenizi inceleyip güncellemenizi öneririz. Bunun ardından, bir inceleme isteği gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız sitenizin Program politikalarımıza uygun olup olmadığını inceleyeceği için tüm sorunları çözdüğünüzden emin olun.​

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net