• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Nereden alışveriş yapıyorsunuz

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
Merhaba,

internet üzerinden gıda / bakliyat alışverişi yapıyor musunuz? yapıyorsanız hangi adresleri kullanıyorsunuz? (web, sosyal medya)

ben daha çok yöresel ürünler almak için alışveriş yapıyorum ama şu sıkıntılı günlerde de daha sık kullanmaktan yanayım bunun için güvenilir alışveriş listesi oluşturmak istiyorum (hen ürünler lezzzetli hemde uygun fiyat) lütfen yardımcı olur musunuz?

karspeynirevi.com
karspeynircilik.com
gumushaneden.com

ben daha önce bu adreslerden alışveriş yaptım fiyatlar iyi ürünler de gayet lezzetli.

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
İnternetten gıda alışverişine ne kadar güven olur bilemedim. Biz buğdayımızı kendimiz eker oradan unumuzu elde ederiz. Bahçemizde yazlık kışlık sebze, meyvelerin hepsi bulunur. Yumurta deseniz kümesteki tavuğun hesabını yapmıyoruz artık ? Süt her sabah ve akşam sağılıyor. Köy hayatının gözünü seveyim dememek elde değil ? Para teklif etseler kalkıp bir yere gitmem

Helloroot 

Kurumsal Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
77
Xturk Puanı
28
hocam sadece peynir mi tüketiyorsunuz :)

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
İnternetten gıda alışverişine ne kadar güven olur bilemedim. Biz buğdayımızı kendimiz eker oradan unumuzu elde ederiz. Bahçemizde yazlık kışlık sebze, meyvelerin hepsi bulunur. Yumurta deseniz kümesteki tavuğun hesabını yapmıyoruz artık ? Süt her sabah ve akşam sağılıyor. Köy hayatının gözünü seveyim dememek elde değil ? Para teklif etseler kalkıp bir yere gitmem

nerede yaşıyorsunuz hocam? keşke siz satsanız da sizden alsak yumurta süt artık her neyse :D

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
Şu sıralar organik ürünleri pek tavsiye etmem. Kargoların şartları göz önünde olduğunda bekleme süreleri maksimum boyutta. Bozulmaması işten bile değil.

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
nerede yaşıyorsunuz hocam? keşke siz satsanız da sizden alsak yumurta süt artık her neyse :D
Çukurovanın göz bebeği, yer fıstığının başkenti Osmaniye. Yazın İstanbul'a gittim. O süreç içinde pazara uğrama fırsatım oldu. Nimete laf söylemeyi sevmem ama bizim yemeyip kenara koyduğumuz ürünleri kaliteli diye fahiş fiyatlara satıyorlar. Mısır deseniz içine hava basılmış gibi. Tarlada görmeyen insan ne bilsin doğal hali sanıyor ? En çok da dikkatimi semiz otu dedikleri çekti. Bizim burada ismi soğukluk olan bu bitki hiç bir emek olmadan fıstık tarlasının içinde kendiliğinden çıkar. Tarlayı sularken o da nasiplenir yani extra bir emek gerekmeyen bu bitkiyi 3 tl ye satıyorlardı

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
25 30 TL Ye bamya satıyorlardı. Biz de ekeriz 3 4 dönüm kadar. Fiyatının 5 liraya kadar düştüğü oluyor. Kazıklanmayın arkadaşlar ? Eğer şehirde kalma zorunluluğunuz yoksa 1 saniye durmayın? İçimde kalmış konuya döktüm kusuruma bakmayın

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
25 30 TL Ye bamya satıyorlardı. Biz de ekeriz 3 4 dönüm kadar. Fiyatının 5 liraya kadar düştüğü oluyor. Kazıklanmayın arkadaşlar ? Eğer şehirde kalma zorunluluğunuz yoksa 1 saniye durmayın? İçimde kalmış konuya döktüm kusuruma bakmayın
Hiç fiyatının 12 liradan altına düştüğünü görmedik :/ Keşke görsekde kışlık alsak

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
bamya yiyemiyorum ben ya o yüzden problem yok :LOL:

Google ads alanı