• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Ödeme yöntemi seçimi

yilmazcanaktas

Yeni Üye
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
E-ticaret sitesi için iyzico kullanıyorum ama komisyon %3 daha uygunu varmı acaba ?

Burakabi

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Daha detaylı bilgi vermek gerekirse;

İyzico'nun kazancınızı size ödeyeceği süre yaklaşık 1 haftayı bulabilirken, Paytr'nin %3 komisyonlu ödeme şekli ertesi gündür. Yani PayTR'yi tercih ederseniz kazandığınızı ertesi gün alabilirsiniz.

a.turk

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
6
Xturk Puanı
3
Shopier ile belirtmiş olduğunuz işi yapabilirsiniz link verirsiniz ödemenizi yapar.
Shopier'ı artık entegre sistemi ile desteklediği CMS'lere ekleyebilir ve link vermeden web siteniz ile entegre şekilde ödeme alabilirsiniz. Bu özelliği olmadan önce biraz sıkıntılıydı fakat şu anda ben de bu sistemi kullanıyorum.

Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.uzumnet.com
Merhabalar,
Paymwall.com olarak tahsilat otomasyonu alanında hizmet vermekteyiz.
Bireysel veya kurumsal satışlarınızda, Özel api entegrasyonu, linkle ödeme ve hazır e ticaret paketleri (Opencart, WooCommerce vb. desteğimiz vardır)
Fiziksel veya dijital ürünlerinizin satışlarınızda kredi kartı ile tahsilat için beraber çalışmak dileği ile.
Ödeme periyodu: 7. İş Günü
Çalışma oranı başvurunuz sonrası sektör ve ciro bilginize göre risk birimi tarafından belirlenmektedir.
Not: Yurtdışı satışlarda, döviz kurunun karşılığı alınarak TL olarak çekim yapılmaktadır.
Şimdi başvur -> https://paymwall.com/basvuru-yap
Saygılarımızla…

Google ads alanı