• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

OKEX 10$ + 10$ (KYC gerekli) dağıtıyor

Katılım
29 Tem 2021
Mesajlar
9
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3
Yaş
28
Okex.com kripto para borsası üye olup 100$ değerinde para yatırmaya 10$ ayrıca yatırılan para ile 100$ değerinde kripto alımından sonra 10$ daha ekliyor . Ayrıca ödüller sayfasından da görevleri yapıp satoshi ödülleri kazanılıyor

Ayrıca ref üzerinden üye olan arkadaşlar 15$ değerinde komisyon indirimi sağlanıyor al -satlarda geçerli sadece komisyon kesintisinde kullanılıyor sadece.

Refli : https://www.okex.com/join/10604356
Refsiz: https://www.okex.com

Üye olup kyc tamamladıktan sonra
Kripto yatırım(sol tarafdaki) tıklıyoruz daha sonra USDT(tether) ile başka borsadan yatırımımızı yapıyoruz(100$ min.) yaptıktan sonra sağ tarafdan kripto satın al diyoruz ve ustd üzerinden başka kripto al yapıyoruz. Eklemeler bir sonraki gün saat 18:00 a kadar sırayla yapılıyor hemen de olabilir o saate kadarda eklenebilir. İşlemleri yaptıktan sonra paramızı çekiyoruz. Ödül merkezi kısmından da 10$ değerinde bir işlem var orayıda yapıp 30$'a kadar kazanç sağlanabilir.

Screenshot_1.jpg
Screenshot_2.jpg
 
Google ads alanı