• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

okumanızı tavsiye ederim.

sorumeydani 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
15
Xturk Puanı
8
merhabalar , ben vedat uzun zamandır düşünüyorum neden gelişmiyoruz diye ve sonucu buldum , bizim milletimiz her yaptığı şey için karşılık bekliyor, bazı şeyler karşılıksız olmalı , rabbim her şeyin karşılığını bu dünyada vermez bazı şeylerin mükafatını hesap gününe saklar.artık her şeyden vazgeçip bazı şeyleri iyilik için insanlık için karşılıksız yapmalıyız :/

durum vahim
bu bir yorumdur

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
merhabalar , ben vedat uzun zamandır düşünüyorum neden gelişmiyoruz diye ve sonucu buldum , bizim milletimiz her yaptığı şey için karşılık bekliyor, bazı şeyler karşılıksız olmalı , rabbim her şeyin karşılığını bu dünyada vermez bazı şeylerin mükafatını hesap gününe saklar.artık her şeyden vazgeçip bazı şeyleri iyilik için insanlık için karşılıksız yapmalıyız :/

durum vahim
bu bir yorumdur
Haklısınız İyiliği suistimal etmek, ve Benzeri bir çok durum, ek olarak durum vahim maddi kaynağı bırıkımı olan ınsanlar cok az

sorumeydani 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
15
Xturk Puanı
8
Haklısınız İyiliği suistimal etmek, ve Benzeri bir çok durum, ek olarak durum vahim maddi kaynağı bırıkımı olan ınsanlar cok az
öyle abi ama dediğim gibi milletimizin gözü doymadıkça ülke de millet te gelişemez. birbirimize yardım edip büyümeliyiz.

Cembey

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
karşiliksiz iyilik her zaman elimden gwldiğince herşey karşilik değildir

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Bu bir şeyin üzerine yapılmış bir yorum mudur yoksa öylesine, genel manada mı paylaşılmıştır?

by_zamansiz

Yeni Üye
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
3

durum vahim
bu bir yorumdur
Valla insanlar sevdikler işi yapmayıp ekonomik nedenlerden dolayı sevmedikleri işler yapmaya yöneldikçe gelişim ve ya pılan işten karşılık beklememek biraz zor.

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
Güzel bir konu açmışsınız hocam, ek olarak da haftalık eğitim videoları verilirse faydalanmak isteyenler olacaktır. Bilgi paylaşınca güzeldir hem de güzel bir reklam yöntemidir

Google ads alanı