• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

okumanızı tavsiye ederim.

sorumeydani 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
15
Xturk Puanı
8
Güzel bir konu açmışsınız hocam, ek olarak da haftalık eğitim videoları verilirse faydalanmak isteyenler olacaktır. Bilgi paylaşınca güzeldir hem de güzel bir reklam yöntemidir
hangi konuda eğitim videoları :)

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
merhabalar , ben vedat uzun zamandır düşünüyorum neden gelişmiyoruz diye ve sonucu buldum , bizim milletimiz her yaptığı şey için karşılık bekliyor, bazı şeyler karşılıksız olmalı , rabbim her şeyin karşılığını bu dünyada vermez bazı şeylerin mükafatını hesap gününe saklar.artık her şeyden vazgeçip bazı şeyleri iyilik için insanlık için karşılıksız yapmalıyız :/

durum vahim
bu bir yorumdur

neye istinaden böyle bir şey dediniz anlamadım anlamadığım içinde yorum yapamıyorum ama sabahın bu saatinde cidden merak ettim daha açıklayıcı yazar mısınız lütfen.

Hero 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
merhabalar , ben vedat uzun zamandır düşünüyorum neden gelişmiyoruz diye ve sonucu buldum , bizim milletimiz her yaptığı şey için karşılık bekliyor, bazı şeyler karşılıksız olmalı , rabbim her şeyin karşılığını bu dünyada vermez bazı şeylerin mükafatını hesap gününe saklar.artık her şeyden vazgeçip bazı şeyleri iyilik için insanlık için karşılıksız yapmalıyız :/

durum vahim
bu bir yorumdur
Evet kesinlikle katılıyorum eskiden insanlar birbirine yardım ederdi, birbirini kırmamak için her hareketi ve konuşmasını seçerek özenerek yapardı batıya örnek olacak bir toplum yapımız medeniyetimiz vardı şimdi de insanlar neyi fırsata çevirsem de bir şey kazansamın derdinde, toplumumuzun yapısı bozulmaya çalışılıyor insanlar Batı'nın kötü yönlerini örnek alıyor Allah sonumuzu hayreylesin

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Toplum olarak bu şekilde devam ediyoruz, karşılıksız birşey yapmıyoruz ve sürekli beklenti içerisinde oluyoruz. Aslında beklentilerimizi değiştirirsek bunlar ortadan kalkacaktır.

sorumeydani 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
15
Xturk Puanı
8
Evet kesinlikle katılıyorum eskiden insanlar birbirine yardım ederdi, birbirini kırmamak için her hareketi ve konuşmasını seçerek özenerek yapardı batıya örnek olacak bir toplum yapımız medeniyetimiz vardı şimdi de insanlar neyi fırsata çevirsem de bir şey kazansamın derdinde, toplumumuzun yapısı bozulmaya çalışılıyor insanlar Batı'nın kötü yönlerini örnek alıyor Allah sonumuzu hayreylesin
bazı şeyler karşılıksız olmalı abi yoksa ben gelişmem , ben gelişmezsem çevrem çevrem gelişmezse de ülke gelişmez malesef durum bu

sorumeydani 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
15
Xturk Puanı
8
neye istinaden böyle bir şey dediniz anlamadım anlamadığım içinde yorum yapamıyorum ama sabahın bu saatinde cidden merak ettim daha açıklayıcı yazar mısınız lütfen.
daha açıklayıcı yazıp kimseyi kendime düşman edemem :)

Google ads alanı