• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Para kazanmak isteyenler buraya...

Bigseo 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
9
Xturk Puanı
3
Merhaba Arkadaşlar.. .
Site yorum
Haritalar yorum
Uygulama yorum+5 yıldız
gibi işler yapıp para kazanacak bir ekip oluşturuyorum. Katılmak isteyen olursa Dm'den mesaj atabilir. Herkese hayırlı kazançlar...

29.03.2020 itibariyle 10 kişilik bir ekip olduk. Mavi tik aldım yani artık cep ve tc onayım var. Önümüzdeki dönem iş alarak olumlu ticaret puanı da ekleyeceğim.

Son düzenleme:

Burak 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.xturk.com
Konuyu baltalamak istemem ama siz kimsiniz? Yani adınız profilde yok örneğin. Konuda sadece 'takım oluşturuyorum' gelin yazmışsınız. Kendinizi tanıtma işine girmemişsiniz. Bir telefon, mail ya da herhangi bir iletişim bilgisi yok. DM de bir iletişim seçeneğidir elbet ama en azından güvenirlik açısından benim için önemli bir husus. Bir kusurum varsa özür dilerim şimdiden. Naçizane eleştiriydi.

Bigseo 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
9
Xturk Puanı
3
Şu anda yöneticiler ile iletişim halindeyim.Telefon onayım var. Tc onayı da aldıktan sonra zaten onaylı bir profilim olacak. Eleştirinizde haklisiniz, düzenlemelere devam ediyorum. Yakında inşallah olumlu ticaret puanlarıyla bu güveni oluşturacağım.

superman

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
15
Xturk Puanı
8
yani tamamda resmi bir ajansınız var mı bunun için ?

Bigseo 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
9
Xturk Puanı
3
Hayır yok resmi bir ajansım, inşallah ilerde o da olur ama şu anda yok. Ben benim gibi freelance olarak para kazanmak isteyen arkadaşlarla güç birliği yapıp 3-5 kuruş birşeyler kazanalim diye bir oluşum kurmaya çalışıyorum. Sayımız 10-20 olduğunda iş alıp başlayacağız, o zamanda zaten referansimiz da olur, sorun kalmaz.

Google ads alanı