• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Peaky Blinders

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28

Kategorinin açıldığını görünce hemen sizlere şimdiye kadar izlediğim en iyi dizilerden olan "Peaky Blinders" dizisini tanıtmak için kolları sıvadım. öncelikle bu bir amerikan yapımı değildir arkadaşlar bu dizi halis muhlis ingiliz yapımı bir dizidir.

dizinin konusu özetle şöyle (çok fazla detay vermek istemiyorum, spoiler vermemek adına keyfiniz kaçmasın) dizi 1. dünya savaşı sonrası ingiltere'de geçiyor "peaky blinders" adında ki çete at yarışı ve bir çok kanunsuz işlerden gelir sağlıyor ve gittikçe büyüyor tabi güzel şeyler olduğu gibi olumsuz olaylar da ardı ardına geliyor. dizimizin ana karakteri ölü gibi bakışlarıyla ulan ne ruhsuz adam dediğimiz ama bir o kadar da karizmatik katilimiz Thomas Shelby'dir ekibin lideri kızların korkulu rüyasıdır ailesine çok düşkündür ailesi için gözünü kırpmadan her türlü çılgınlığı yapacak türden biridir.

peaky blinders izlerken sigara içen arkadaşlar bol bol tüketeceklerdir aman dikkat diyim dizi'de sigara hiç eksik olmuyor Thomas'ı zaten içmeden gördüğümüz pek sahne yok haliyle insanın canı çekiyor :)

dizi'de bolca küfür ve yer yer +18 içerikli sahneler mevcut.

dizi şimdiye için 5. sezon oynadı bile izledik bitirdik ama keşke bu kadar hızlı izlemeseydim demeden kendimi alamıyorum :)

izleyen arkadaşlar da yorumlarını eksik etmesin lütfen.

Burak 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.xturk.com
Geçen gün 1. sezonun son bölümüne geldim bir oturuşta. Tommy çok karizmatik bir adam. Uzun zaman sonra ilk defa bu kadar karizma bir adam gördüm dizilerde.

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
Geçen gün 1. sezonun son bölümüne geldim bir oturuşta. Tommy çok karizmatik bir adam. Uzun zaman sonra ilk defa bu kadar karizma bir adam gördüm dizilerde.

keşke bende hiç izlememiş olsam ve şuan senin yazdıklarını yazabilsem :LOL:

Google ads alanı