• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

phpturkey.com satıldı

kaandenizblkn

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.phpturkey.com
kusuruma bakmayın llütfen çekiliş yapcagım alan adı site içinde birisine satılı. yeni sahibine başarılar

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
Bence hiç etik olmadı bu durum.
Çekilişi iptal etseniz sonrasında satış yapsanız daha doğru olurdu.
Ayrıca cumartesi günü yorgunluktan sızdım postu atmışsınız bu durumu ifade edebilirdiniz diye düşünüyorum.
Yöneticiler bu husus hakkında mutlaka bişeyler söyleyeceklerdir diye düşünüyorum.

okkk.jpg

kaandenizblkn

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.phpturkey.com
kimseye açıklama yapmak zorunda degilim ...
yaptıgım işe yüzünden gecem gündüzüm yok

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
kimseye açıklama yapmak zorunda degilim ...
yaptıgım işe yüzünden gecem gündüzüm yok
Açıklama yapmak zorundasınız ama bana değil yöneticilere !
Eğer forumda bir çekiliş düzenleyip ardından ben bu domaini sattım diyorsanız tabiki açıklama yapma durumunuz olacak !
O etkinliğe onlarca insan katıldı ve sonuç bekliyor siz tutmuş ben domaini sattım diyorsunuz bi gözlüğü çıkarın bakın isterseniz gerçekten etik mi bu yaptığınız !
Sizin geceniz , gündüzünüz bizi ilgilendirmez ayrıca çalışma koşullarınızın zorluğuda ilgilendirmez herkes farklı koşullarda çalışıyor.

Allah çarşınızı pazar etsin diyor konuyu yöneticilerin takdirine bırakıyorum.

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Açıklama yapmak zorundasınız ama bana değil yöneticilere !
Eğer forumda bir çekiliş düzenleyip ardından ben bu domaini sattım diyorsanız tabiki açıklama yapma durumunuz olacak !
O etkinliğe onlarca insan katıldı ve sonuç bekliyor siz tutmuş ben domaini sattım diyorsunuz bi gözlüğü çıkarın bakın isterseniz gerçekten etik mi bu yaptığınız !
Sizin geceniz , gündüzünüz bizi ilgilendirmez ayrıca çalışma koşullarınızın zorluğuda ilgilendirmez herkes farklı koşullarda çalışıyor.

Allah çarşınızı pazar etsin diyor konuyu yöneticilerin takdirine bırakıyorum.
Forumumuzda 30+ katılıma sahip çekiliş düzenledi phpturkey.com'u çekilişle vermek üzere. Bkz: https://xturk.com/konu/yeni-uyeden-yeni-jest.1461/

Çekiliş sonucunda kusura bakmayın yorgunluktan sızmışım yorumunu yazdı çekiliş konusuna. 1 gün sonra ise phpturkey.com'u sattığını belirtti. Satmadan önce çekilişi iptal etmedi veya çekiliş konusunda bir bilgilendirme yayınlamadı. Çekilişe katılan onlarca kişi mağdur olduğu gibi, sattığını belirttiği konuda kimseye açıklama yapmak zorunda olmadığını belirtiyor. Bkz: https://xturk.com/konu/phpturkey-com-satildi.1510/

Farklı bir forumda olsa şimdiye kadar bu yaptığıyla ve üste çıkan tavırlarıyla kalıcı uzaklaştırma cezası alırdı. Hangi büyük forumları kastettiğimi biliyorsunuz. Bu forumda da yönetim olarak gerekenin yapılmasını talep ediyorum.

https://xturk.com/konu/kaandenizblkn-adli-uyeden-sikayetciyim.1511/ @Mr.T @volkan

Son düzenleme:

rasalghul

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
İşte bunlara sayıp sövünce biz suçlu oluyoruz sonra. ağır işte çalışıyormuşmuş ta sızmışmış. Neyse sövmeyecem

Burak 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.xturk.com
Çekiliş işi güzel ama kuralını uyguluyamayacaksanız yapmayın.
Adam derdini anlatmaya çalışıyor,buradaki otoriteye sallıyorsun kimseye hesap vermem diye.
Ayrıca verdiğin cevap hoş değil.
Domainini satmak hakkın ama bu tavırlar olmamalı.

Google ads alanı