• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Serbest Mekan kategorisi

Serdar SEZEN 

x
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
159
Xturk Puanı
43
Web sitesi
datrom.net
Buna benzer bir kategori açılarak, üyelerin farklı konularda, gündem ve gündem dışı konularda etkileşime girmesini sağlayabilir.

iskenderuni

Mustafa İskender
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
4
Xturk Puanı
3
Web sitesi
www.dijitalasist.com
Sanki yarın sokağa çıkma yasağı ilan edilecekmiş gibi hazırlandık evde, allahtan eşimle evde yaşamayı sevenleriz, 2-3 hafta hiç çıkmadan yaşarız kafasındayım. Yani burdaki konulara bakıyorum ya da elimde bazı yarım işler var onlara bakıyorum ama yok..hiç yapasım bile gelmiyor... hayırlısı diyelim...

Serdar SEZEN 

x
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
159
Xturk Puanı
43
Web sitesi
datrom.net
Sanki yarın sokağa çıkma yasağı ilan edilecekmiş gibi hazırlandık evde, allahtan eşimle evde yaşamayı sevenleriz, 2-3 hafta hiç çıkmadan yaşarız kafasındayım. Yani burdaki konulara bakıyorum ya da elimde bazı yarım işler var onlara bakıyorum ama yok..hiç yapasım bile gelmiyor... hayırlısı diyelim...
O kadar da karamsarlığa kapılmayalım. Eğer çocuğunuz varsa da özellikle bu haberlerden uzak tutmanızı tavsiye ederim. İleri de kalıcı travmalara sebebiyet verebilir.

Google ads alanı