• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Sadece edu mail almak istiyorum. Detay ve fiyat pm lutfen.

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Tekli edu mail satışı maalesef yok, ama google drive sınırsız depolama alanı alarak edu mail sahibi olabilirsiniz.
Bu edu mail'in giriş bilgileri bende mi olacak? Github vb. farklı platformlarda da kullanabilecek miyim?

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Sınırsız drive hesapların kapanmama riski var mı? Başka bir forumdan satın aldım ve kapandı verileri zor kurtardım.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Sınırsız drive hesapların kapanmama riski var mı? Başka bir forumdan satın aldım ve kapandı verileri zor kurtardım.
Bir süre önce bir üniversite google ile anlaşmasını fesh etti bende yabancı forumlarda gördüm bu tarz konuları, bhw gibi forumlarda çoklu satış yapan kişiler edu emails generator botları ile hesap açıp işleme devam ediyor, yani hesaptan ne googlenin haberi oluyor nede üniversite sitesinin, Hesap kapanma problemi ise sadece google veya üniversite'nin anlaşmayı fesh etmesiyle oluşmaktadır

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Bir süre önce bir üniversite google ile anlaşmasını fesh etti bende yabancı forumlarda gördüm bu tarz konuları, bhw gibi forumlarda çoklu satış yapan kişiler edu emails generator botları ile hesap açıp işleme devam ediyor, yani hesaptan ne googlenin haberi oluyor nede üniversite sitesinin, Hesap kapanma problemi ise sadece google veya üniversite'nin anlaşmayı fesh etmesiyle oluşmaktadır
Anladım, teşekkürler ücreti DM atar mısınız.

Google ads alanı