• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Şirketinize 2 Yıllık Ücretsiz Bulut Santral ile 0850 numara Bedava ! TELSAM Güvencesiyle !

zeytelbilisim

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Arkadaşlar Merhabalar, bu benim xturk.com daki ilk konum. Hızlı bir giriş yapayım dedim. :)

Kendimden bahsetmem gerekirse voip konusunda 13 yıllık deneyimim var. Piyasada kurmadığım açık kaynaklı bulut santral kalmadı.
Referans isteyenlere pm yoluyla 13 yıllık blogumun adresini gönderebilirim. Domain yaşını öğrenebilirsiniz. Buraya yazmıyorum reklam olmasın diye.

Şimdi Bulut Santral denince ilk akla gelen freepbx, trixbox ya da elastix oluyor fakat elastix, 3CX firması tarafından alındı ve kısıtlı imkanlarla kullanabiliyorsunuz.Daha sonra ücretliye dönüyor.
Diğer saydığım altyapıların ise arayüzleri karışık ve anlaşılır değil.
Benim kuracağım sistem ise kolay arayüze sahip TELSAM güvencesiyle veriliyor.

Ayrıca piyasada bulunan ücretsiz bulut santralleri de kurabiliyorum. Özel bir istek olursa buyrun gelin konuşalım whatsapptan.

NEDEN ÜCRETSİZ Bulut Santral ?
Instagram'a, Facebook'a , Google Adwords'e o kadar para dökeceğime o vereceğim parayla bir kaç kişiyi ücretsiz bulut santral sahibi yaparım. Onlar da ilk elden benim reklamımı yaparlar diye düşünüyorum.

Sunulan hizmetler;
-Default olarak gelen Türkçe ses kayıtları,
-Bulut santralin kurulumu ve test edilmesi,
-0850 numara entegrasyonu, 0850 numara ücretsiz veriliyor.
-Dahililerin yapılandırılması,

-Snırsız ses kaydı,

-Sesli karşılamanın tanımlanması,

-Ücretsiz seslendirme (Örn: Teknik destek için 2 ye basınız...)

-Size özel panel ( Panel dili Türkçe)

Santral Arayüzü

Dışarı arama yapmak isterseniz servis sağlayıcınıza kredi yükleyip arama yapabiliyorsunuz.

2 YILLIK süre sonunda sadece 500 TL ödeyeceksiniz.

TELSAM.com.tr yetkili bayisiyiz.

Santrali sadece Türkiye içi düşünmeyin yurtdışı numaraları da santrale tanımlayıp yurtdışından çağrı alabilirsiniz.

İLETİŞİM

>>>>https://wa.me/905551023966 <<<<<<<<<7/24

Yukarıdaki iletişim kanalından bana ulaşamıyorsanız lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

Son düzenleme:
Google ads alanı