• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Siteadi.com/page değiştirme

Yeni Üye
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
8
Xturk Puanı
8
Merhaba siteadi.com/page/1 page olan kısmı sayfa olarak nereden değiştirebilirim ?

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Merhaba siteadi.com/page/1 page olan kısmı sayfa olarak nereden değiştirebilirim ?
hangı platform ıcın soruyorsun ? özel yazılım, Wordpres, Opencart, magento, Prestashoop joomla vs : html :D

Yeni Üye
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
8
Xturk Puanı
8
Wordpress kategorisine açtğıma göre :)

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Kalıcı bağlantılardan düzeltmeniz gerekiyor. Kalıcı bağlantılardan ayar yapmazsanız sayfa yayınlarken değiştirme yapamazsınız. Ama kalıcı bağlantı ayarlarını yapıp sayfayı düzelt dediğinizde dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Yeni Üye
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
8
Xturk Puanı
8
Peki page veya sayfa olmasının farkı varmıdır bana zararı filan ?

E-Ticaret 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Kusura bakma geçgordum wp kategorisinide gormemıstım :D page veya sayfa olmasının bır zararı yok hatta direk konuya yonlendırsen cok daha ıyı olur
siteadi.com/page/1 page kırmızı olanı silmen daha ıyı olur anahtar kelıme ıcın veya kategori olarak kullan

Yeni Üye
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
8
Xturk Puanı
8
Kusura bakma geçgordum wp kategorisinide gormemıstım :D page veya sayfa olmasının bır zararı yok hatta direk konuya yonlendırsen cok daha ıyı olur
siteadi.com/page/1 page kırmızı olanı silmen daha ıyı olur anahtar kelıme ıcın veya kategori olarak kullan
Olsun önemli değil zaten şöyle bi durum var 1-2-3-4 sayfaları dolaşırken. siteadi.com/page/1 2-3-4 diye gidiyor bu sayfalardaki konulara girince Siteadi.com/konuadı direk böyle oluyor yani siteadi.com/page/konuadı şeklinde olmuyor

E-Ticaret 

Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Olsun önemli değil zaten şöyle bi durum var 1-2-3-4 sayfaları dolaşırken. siteadi.com/page/1 2-3-4 diye gidiyor bu sayfalardaki konulara girince Siteadi.com/konuadı direk böyle oluyor yani siteadi.com/page/konuadı şeklinde olmuyor
ama o sekılde de seo uyumlu lınk olmuyor ?

Google ads alanı