• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
hayatımın, Şirketın 3000 tl bile etmedıgını fark ettim hocam geçenlerde bir müşterim çok çok yakın bır dostumun aracılıgı ile site istedi 5000 den arkdaşaın ahtrı ıcın 2500 e ındım sonra duz 2000 olsun denıldı tamam dedım arkadasım rıca etse üstüne para bile veririm o derece hatrı büyük. anlastık ertesı gunu sabah elden verecekmıs. o gun aksam arkadaşımı arıyor ya bu adam ömürboyu lisans dedi ya sımdı yarın savas cıksa veya birşey olsa bu adam ölse siteye kım bakacak kım destek verecek ? o gun fıyatı bırdaha 5000 k altına ındırmedım :D bunuda nıe anlattım bılmyorm ama hayatını düşünme bıcımı bu :D
Bu recep ivedik gibi oldu resmen. "Ekinler baş vermeden kör buza topallamazmış." :D ben mesajı aldım önce insanlar sonra büyükler ve devlet bazen çok saçma sapan şeyler yapabiliyor ve talep edebiliyor.

E-Ticaret 

E-commerce & Digital Director
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
119
Xturk Puanı
43
Web sitesi
www.eticaretteyim.com
Bu recep ivedik gibi oldu resmen. "Ekinler baş vermeden kör buza topallamazmış." :D ben mesajı aldım önce insanlar sonra büyükler ve devlet bazen çok saçma sapan şeyler yapabiliyor ve talep edebiliyor.
Umarım uyandıgımda ter içinde kalırım bu 2020 bir kabustur

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
hayatımın, Şirketın 3000 tl bile etmedıgını fark ettim hocam geçenlerde bir müşterim çok çok yakın bır dostumun aracılıgı ile site istedi 5000 den arkdaşaın ahtrı ıcın 2500 e ındım sonra duz 2000 olsun denıldı tamam dedım arkadasım rıca etse üstüne para bile veririm o derece hatrı büyük. anlastık ertesı gunu sabah elden verecekmıs. o gun aksam arkadaşımı arıyor ya bu adam ömürboyu lisans dedi ya sımdı yarın savas cıksa veya birşey olsa bu adam ölse siteye kım bakacak kım destek verecek ? o gun fıyatı bırdaha 5000 k altına ındırmedım :D bunuda nıe anlattım bılmyorm ama hayatını düşünme bıcımı bu :D
Maalesef ülkemizde insandan çok başka şeylere değer veriliyor. :)

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr

Buzzymedia