• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

HABER Son dakika | İçişleri Bakanı Süleyman Soylu istifa etti

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28
Şuan tüm oklar süleyman soylu'da ama işte oda bazı kararları sadece kendi başına almıyor, kendisini feda etti. Tıpkı Sağlık bakanının verdiği kararları kendisi almadığı gibi üzücü bir durum.
söylenecek çok şey varda forumda siyaset yapmak istemiyorum tek diyeceğim umarım cumhurbaşkanı istifasını kabul etmez.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Benim anlamadığım, tüm işerini büyük bir titizlikle yapan bu adam kendi ile alakası olmayan bir durumdan dolayı istifa ederken tek icraatını laf , yalan , yapılan her şeyden şikayetçi olmak olan insanlar neden hala siyasetin içinde.
Ben siyaset çok sevmem, ama bu millet'e kötü iş yaptıran kim varsa el üstünde tutuldu, geçmişe dayalıda ne demek istediğimi anlarsınız umarım. Dediğim gibi millet bulduğunuda yiyemez oldu. Kendisini cahilleştirdi, 2020 oldu sene ama yıllar önceden geliyor gibiyiz hala birilerine bakıldığında başka birini görüyolar.

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Gelişmeleri sıcağı sıcağına takip ediyoruz...

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Cumhurbaşkanı istifayı kabul etmemiş dike okudum kesin bir kaynak arıyorum

bLizzard 

Loading..
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
83
Xturk Puanı
28

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Sevindim gerçekten, hangi partinin arkasındadır gerçekten umrımda değil, ama yaptığı yiğitlikler, sert açıklamaları icraatları, herkes hata yapar. Ama süleyman soylunun yaptığı yiğitliktir, belki oyundu belki başka birşey orasını ben bilemem. Helal olsun, 1. Sağlık bakanı 2. İç işleri bakanı bundan sonra daha yakın takibimdeler, böyle bir şey olmasa sağlık bakanını bu kadar yakından tanıyamayacaktık, Süleyman soyluyuda. Allah hükümetimize zeval vermesin diyorum.

Google ads alanı