• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Steam Fiyatı 41 TL Olan Oyun 7 Nisan’a Kadar Ücretsiz!

doguhansubasicom

Çok Amaçlı Araştırmacı
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
doguhansubasi.com
Steam’de 41 TL Değerine satılan Autobahn Police Simulator isimli otobanda polis görevleri yapabileceğiniz, simulasyon oyunu 7 nisan tarihine kadar ücretsiz sunuluyor.

Oyunun Amacı Nedir?

Oyunda polis memuru olarak otobanda aracınızla gezecek ve gezerken hız limiti, şerit değiştirme gibi trafik kurallarına uymayanları cezalandırarak polis görevlerini yerine getireceksiniz. ayrıca oyunda kazalar da meydana gelmektedir (oyunun en heyecanlı kısımları :D )

Oyun içeriğinde polis memurunu kendinize göre düzenleyebiliyor ve oyun içinde bulunan 3 farklı polis aracından birini seçerek oynayabiliyorsunuz. ha unutmadan, oyunda eskortluk görevleri ve serbest olarak gezme de yapabiliyorsunuz.

Oyuna Nasıl Sahip Olurum?
  1. Steam hesabınıza giriş yapın ve Buraya Tıklayarak Oyunun Sayfasına Gidin.
  2. Oyunun Fiyatı 0,00 TL olarak göreceksiniz, hesaba ekleyin butonuna tıklayın.
  3. Oyun hesabınıza eklendi. masaüstünde steam uygulamasını açın ve oyunu indirin
Haber Kaynağı : BilenYazar.com

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Teşekkür ederiz, bu sıkıcı günlerde ilaç gibi gelicek. Elinize sağlık <3

doguhansubasicom

Çok Amaçlı Araştırmacı
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
doguhansubasi.com
Benim hesabımda pubg felen var facebookdan paylaşım yaptım eğer canın felen sıkılır oynarım dersen hesabı paylaşırım seninle
Teklifin için çok teşekkür ederim ancak, bu aralar oyun oynamaya fırsatım olmuyor pek. uygun bir zamanda mutlaka isterim.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Teklifin için çok teşekkür ederim ancak, bu aralar oyun oynamaya fırsatım olmuyor pek. uygun bir zamanda mutlaka isterim.
Rica ederim ne demek, insanın evde canı sıkılıyor dışarı çıkamıyoruz korkudan bilgisayarım kaldırmıyor pubg felen :D hayırlı günler dilerim.

doguhansubasicom

Çok Amaçlı Araştırmacı
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
56
Xturk Puanı
28
Web sitesi
doguhansubasi.com
Rica ederim ne demek, insanın evde canı sıkılıyor dışarı çıkamıyoruz korkudan bilgisayarım kaldırmıyor pubg felen :D hayırlı günler dilerim.
Dark Dizisini izleyin tavsiye ederim. hayırlı günler :)

Google ads alanı