• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Tam Kapsamlı WordPress Güvenlik Optimizasyonu Virüs/Spam/Hacklink Temizleme (adınıza özel fatura)

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
WordPress'te Güvenlik Optimizasyonunun Önemi
Wordpress çok yaygın kullanılan bir cms olduğu için birçok açığa sahiptir. Her gün sayısız wordpress sitesi hacklenmektedir.
Kapsamlı güvenlik optimizasyonu çalışmasıyla WordPress sitesinin hacklenme (hacklink/virüs/spam reklam vb.) olasılığı minimuma indirgenebilir.

BENİ TERCİH ETMENİZ İÇİN 3 BÜYÜK SEBEP
1) Hedeflerim ve Deneyimlerim
Çalışmalarımda asla korsan eklenti veya dosya kullanmıyorum.
CSS, JS, PHP, Wordpress, SEO konularında bilgi ve deneyim sahibiyim.
2) Referanslarım ve Şirketim
R10 ve sosyal medyada onlarca referansım mevcut. Şirketimden adınıza özel fatura oluşturuyorum.
3) Sizin Kazanacaklarınız
WordPress websitenize WordPress bazlı yaygın güvenlik zafiyetleri kullanılarak izinsiz giriş yapılamayacak. Websitenize sıklıkla konuşulan çin indexleme virüsü gibi zararlı yazılımlar entegre edilemeyecek. Websitenize "bu site hacklenmiştir" gibi index sayfaları atılamayacak.

MUTLU MÜŞTERİLERİM (referanslarım - r10 wordpress optimizasyon)
EMPAT hocama çok teşekkürler,
R10 üzerinde harcadığım en verimli paraydı diyebilirim. Hit olarak etkisini görür müyüm, görmez miyim bilmiyorum ama profesyonel olarak üstüne ne düşüyorsa yaptı, hatta fazlasını da hediye etti.
Tamamen tavsiye ederim.
Advenced paket satın aldım. Söz verdiği gibi hedeflediği değerlere erişti, hatta üzerinde de çıktı. Tüm sorularımızı bıkmadan, usanmadan cevapladı sağolsun sitenizin hız puanlarında düşüş varsa eğer kesinlikle tavsiye ediyorum. Teşekkürler hocam.
CLS değeri için çalışma yapıldı. Güvenilir ve gerçekten çok ilgili arkadaş.
Merhabalar, hizmeti bende aldım, 2 gün içerisinde teslim edildi.
İçerisinde 50 kadar resminin bulunduğu ve fazlasıyla hantal bir wordpress sitesi teslim ettim. Arkadaş hediyeleri ile beraber karşılığını verdi. Kesinlikle alınası gereken bir hizmet. Tavsiye ederim. Özellikle hız konusunda gerçekten site rahatlıyor.
Aklınızda soru kalırsa bana da sorabilirsiniz.
Hız optimizasyon hizmeti satın aldım gayet başarılı ilgili bir arkadaş, çok memnun kaldım. Bir e-ticaret sitesiydi içerisinde 100'e yakın ürün 300'den fazla resim vardı. Tüm optimizasyonları görüntü bozulmadan başarılı bir şekilde yaptı. 1 gün içerisinde teslim etti. Gerçekten çok memnun kaldım, tavsiye ederim.
Onur bey ile ufak bir işle çalışmaya başladık. Yaklaşımı, proje sonu odaklı oluşu, müşteri memnuniyetini ön planda tutması gibi çalışma tarzından ufak başlangıçların ardına birkaç iş daha ekledik. Oldukça memnunum Tavsiye ederim
Onur Hocamla güzel bir çalışma oldu web site optimize edildi. google pagespeed yükseltme çalışması yapıldı.başarılı sonuç alındı . işini severek yapan birisi Her zaman çalışmak dilegiyle...
güvenilir ve dürüst satıcı tavsiye ederim başarılarınızın devamını dilerim
bir sitem için çalıştık oldukça iyi sonuçlar elde ettim, işini iyi bilen biri öneririm.
Enterprise paket hizmeti aldım. Gerçekten sorunsuz bir çalışma oldu. Güvenilir ve hakkını vererek çalışan biri. Çok teşekkür ederim.
Web sitemizde yapılan optimizasyonlarda gözle görülür hız artışı elde ettik. Teşekkür ederim.
Aldığım hizmet konusunda bir ek rapor vermek istiyorum. Yapılan optimizasyonlar hiçbir sorun çıkartmadı ve güncelliğini korumaktadır. Arkadaş satış sonrası da fazlasıyla destek vermiştir. Bildiğnii düşünseniz bile bilmediğiniz çok fazla şey var. Uzmanına bırakın kafanız rahat olsun
TAM KAPSAMLI WORDPRESS GÜVENLİK OPTİMİZASYONU VE HACKLİNK/VİRÜS/SPAM TEMİZLEME ÇALIŞMASI FİYATLANDIRMALARI
KURUMSAL BİLGİLER
Ad Soyad: MAHMUT ONUR ÖZDEN
Marka: Webhouse (gerekli başvurular yapıldı, patent onay sürecinde)
Vergi Kimlik No (VKN): 6820234590
Vergi Dairesi: DÜDEN (ANTALYA)
ONAY KODU: 3UP1MKIJJT

Kurumsal bilgiler bölümündeki bilgilerin ve şirketimin güncel durumunu https://ivd.gib.gov.tr adresinden sorgulayabilirsiniz.

Son düzenleme:

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Konu güncellendi.