• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Telegram kanala üye çekme

Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Merhabalar öncelikle
Telegram kategoriniz yok sanırım ya bulamadım. Yanlış yere açtıysam taşınabilir. Telegram şu ara acayip şekilde büyüyor. Kanallara gruplara bakıyorum 100 bin üyesi olan gruplar var. Program dizi ip tv premium hesap paylaştığım bir kanal var. Ama o kadar paylaşım yapıyorum kimse gelmiyor katılmıyor. Link kısaltma bile yapmıyorum. Nasıl üye çekebilirim yardımcı olacak akıl verecek olan varmı. Teşekkür ediyorum iyi çalışmalar.

Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Belki yardım edecek olan birileri çıkar :)

mustafasoyturk 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
12
Xturk Puanı
8
Web sitesi
takipciyuklemeservisi.com
Merhabalar öncelikle
Telegram kategoriniz yok sanırım ya bulamadım. Yanlış yere açtıysam taşınabilir. Telegram şu ara acayip şekilde büyüyor. Kanallara gruplara bakıyorum 100 bin üyesi olan gruplar var. Program dizi ip tv premium hesap paylaştığım bir kanal var. Ama o kadar paylaşım yapıyorum kimse gelmiyor katılmıyor. Link kısaltma bile yapmıyorum. Nasıl üye çekebilirim yardımcı olacak akıl verecek olan varmı. Teşekkür ediyorum iyi çalışmalar.
Telegram hesabınız için 10.000'e kadar abone sağlayabiliriz.

Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Ücretli mi ? Öyleyse fiyat nedir ? Değilse Allah razı olsun efenimmm:)

Alınan Tepkiler
2
Xturk Puanı
3
Başka bir fikri olan mevcut mu acaba ?

Google ads alanı