• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

TELİF NEDENİYLE KAPATILAN İNSTAGRAM HESABI

secretrelic

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
1
arkadaşlar replika ayakkabı sattığım instagram hesabım Nike’ın telif atmasıyla kapatıldı. Bunu açmanın bi yolları var mıdır? Ücretli de olsa yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
[email protected] adresine bilgilerinizi, kapatılma tarihi ve biliyorsanız saatini yazarak açma talebi gönderin. Telif ile kapatılan hesapların %80 açılmama ihtimali olsa da şansınızı deneyin. Dönüş mailinde size bir kod verip kimliğiniz ile birlikte selfie çekerek göndermenizi isteyecek sonrasında talebiniz işleme alınacak.

secretrelic

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
1
kapatılma mailinde nike ile iletişime geçip anlaşın yazıyor ama hocam. birde şimdi kimlik bilgilerimi atmam durumunda replika ürün satıyorun diye hakkımda işlem yapılmaz değil mi bunu nike ile paylaşmazlar yani

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
kapatılma mailinde nike ile iletişime geçip anlaşın yazıyor ama hocam. birde şimdi kimlik bilgilerimi atmam durumunda replika ürün satıyorun diye hakkımda işlem yapılmaz değil mi bunu nike ile paylaşmazlar yani
Geri almanız çok düşük bir ihtimal. Şikayetten kapatılan veya diğer türlü iletişim için kullanılan maili sizinle paylaştım. Nike avukatları veya ilgili yetkililer talep ettiği taktirde hesap bilgileriniz, giriş yaptığınız mail, telefon bilgileriniz, ip adresleriniz, mac adresleriniz vs. paylaşılacaktır. Bu maili paylaşacaklarını sanmıyorum ama işlemler çok ciddi ise paylaşabilirler.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Hocam, bu uyarı sizin için, iyi değerlendirin derim, instagramın uyar kaldır prensibi olmadığı için tek yöntem bu şekilde yapılıyor. Bence şansı fazla zorlamamak gerekiyor, nike türkiyede bir çok bayisi var, birine bilgi verip hakkınızda yasal işlem başlatılabilir.

secretrelic

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
1
Geri almanız çok düşük bir ihtimal. Şikayetten kapatılan veya diğer türlü iletişim için kullanılan maili sizinle paylaştım. Nike avukatları veya ilgili yetkililer talep ettiği taktirde hesap bilgileriniz, giriş yaptığınız mail, telefon bilgileriniz, ip adresleriniz, mac adresleriniz vs. paylaşılacaktır. Bu maili paylaşacaklarını sanmıyorum ama işlemler çok ciddi ise paylaşabilirler.
teşekkürler hocam

secretrelic

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
1
Xturk Puanı
1
Hocam, bu uyarı sizin için, iyi değerlendirin derim, instagramın uyar kaldır prensibi olmadığı için tek yöntem bu şekilde yapılıyor. Bence şansı fazla zorlamamak gerekiyor, nike türkiyede bir çok bayisi var, birine bilgi verip hakkınızda yasal işlem başlatılabilir.

hocam ben o yüzden instagrama mail atmadan yolu var mı diye sordum. daha önce ay ı sebepten kapatılan hesabını ücret karşılığında açtıran arkadaşım vardı ama bana çok pahalı geldi. O yüzden yolunu araştırıyorum

Buzzymedia 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
101
Xturk Puanı
43
Bu Link Instagramın kapattığı hesaplarını açtırabildiğimiz bir form. Duruma çok fazla girmeden doldurup gönderin.

Google ads alanı