• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Udemy Güvenilir Mi?

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Arkadaşlar sizce Udemy Güvenilir Mi? Bir süredir hayatımızda olan bu platform oldukça güzel yayın hayatına devam ediyor. Fakat Udemy eğitim verenleri ne kadar kontrol ediyor. Hemen tüm eğitimcilere mail adreslerimiz veriliyor. Bize kolayca ulaşabiliyorlar. Buna ek olarak eğitimler alıyorsunuz sorum şu Udemy platformuna ne kadar güveniyorsunuz?

vip 

WordPress Developer
Moderatör
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
109
Xturk Puanı
43
2 defa ücretli eğitim aldım sorun yaşamadım.

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Evet, güvenilir. Udemy platformunu 1 yıldan uzun süredir kullanıyorum. Tanıdığım eski Udemy eğitmenleri var. Kısaca şunu diyebilirim: Udemy platformu öğrenciler için avantajlı ve güvenilir, eğitmenler için fırsat ve zorluk (bkz: eğitmenlerin mağduriyeti)

Berkay Ağlar 

Özel Yetkili
Kurucu Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
68
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.berkayaglar.com.tr
Aslında ben bu konudan da bahsetmek istedim. Belki öğrenciler için biçilmiş bir kaftan ama eğitmenler oldukça mağdur.

ahmetaydin

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
0
Xturk Puanı
1
Udemy trafik gücü sayesinde eğitmenlere tanınma fırsatı verebilir. Mevcut trafikten yararlanmak isteyenler için fayda sağlıyordur. Maddi olarak kazancı yaptığı işe göre düşük olduğunu düşünüyorum. Ama copy/paste yapan kişilerde var bu platformda. Udemy'yi seven kadar döven de var. İstediğini, faydayı bulamayan döveceği gibi, faydayı alan da övecekti. Başka bir bakış açısı da, kontrolsüz şekilde zamanlarını tv başında, vb gibi yerlerde harcayan insanlar yerine, udemy'de sürekli kendine birşeyler arayıp öğrenmeye çalışması bile bir yer de fayda sağlamaktadır

jodd 

JODD HABER
Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
120
Xturk Puanı
43
Web sitesi
jodd.net
Eğitmenleri bilemem ama ders almak isteyen herkes için oldukça güzel bir platform. Kullanıyorum, memnunum. Tavsiye ederim.

Google ads alanı