• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Üyeler Neden Ban Yedi?

mirack 

First Respect
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
44
Xturk Puanı
28
Web sitesi
www.mirack.com.tr
Bunu bende merak ediyorum. Güven açısından da gerekli.

Hero 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
22
Xturk Puanı
8
Üyelerin neden ban yediğini görebilsek olmaz mı?
Yönetim tarafından konuya bir açıklık getirilirse güzel olur. Gerçekten haklı bir sebepten dolayı mı ? bunu öğrenmek üyelerin hakkı, sonuçta insanlar bu forumda emek verip içerik paylaşıyor, bir şeyler yapıyor burada.

ibrahimdurmus 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
243
Xturk Puanı
43
Web sitesi
meraykuruyemis.com.tr
Yönetim tarafından konuya bir açıklık getirilirse güzel olur. Gerçekten haklı bir sebepten dolayı mı ? bunu öğrenmek üyelerin hakkı, sonuçta insanlar bu forumda emek verip içerik paylaşıyor, bir şeyler yapıyor burada.
Yönetime olan güvenim sonsuzdur ancak üyelerin neden ban yediğini öğrenmek gerek. Bazen buradan ban yiyen kişi ile ticaret yapabilecek kişiler olabilir. Bunun gibi bir çok neden var.

mustafaozderya 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
29
Xturk Puanı
18
Haklı haksız ban yemesini görmekten ziyade ticari itibarı zedeleyici bir ban durumunun olup olmadığını görmek açısından güzel olur.

Muhammet 

Kurucu Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
179
Xturk Puanı
43
Aslında - trade mevzusu var, ticaretle ilgili bir ban yediği ilerleyen süreçlerde üye arttıkça zaten ortaya çıkıcak, ama bu bencede mantıklı bir durum. X olaydan banlanıp ticaretlerine yansayacağına, üye de bilir neden banlandığını he bunun ticaretle ilgili bir durumu yokmuş burnunu başka şeylere sokmuş der :D örnek ben

Google ads alanı