• Yeni Ticaret Puanı Özelliği: Ticaret Puanı vermek istediğiniz kişinin profilini ziyaret ederek "Ticaret Puanı" sekmesine tıklayıp ticaretinizin olumlu/olumsuz yorumunu yaparak kullanıcıyı değerlendirebilirsiniz.
  • XTurk üye grupları genel yetkileri güncellenmiştir. Okumak için tıklayınız.

Web Tabanlı Strateji Oyun Projesi

Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Merhabalar, bir süre önce yayınladığım basit bir oyunum vardı. Hazır korona döneminde bütün gün evdeyken daha iyisini yapmaya karar verdim. Düzenli aralıklarla yaptıklarımı bu konu altında paylaşıyor olacağım sevgilerle :)

Dileyenler discord kanalına gelerek projeyi daha yakından takip edebilirler. Buraya tıklayınız.

vvelitkn

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
Alınan Tepkiler
3
Xturk Puanı
3
Güzele benziyor, kolay gelsin

Empat 

Full Stack Web Developer
Kurumsal Üye
TC Onaylı Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
48
Xturk Puanı
28
Guzel gorunuyor. Nasıl bir template kullandınız? Ne kadar kendiniz geliştirdiniz? Detaylı bilgi verebilir misiniz?

Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3
Güzele benziyor, kolay gelsin
Teşekkürler

Guzel gorunuyor. Nasıl bir template kullandınız? Ne kadar kendiniz geliştirdiniz? Detaylı bilgi verebilir misiniz?
lisanslı olarak bir kaç tane ui kit aldım psd dosyası şeklinde. Bunun dışında hazır bir şey yok, özetle görseller dışında ki her şey tarafımda oluşturuldu diyebilirim, tekrar teşekkürler.

Alınan Tepkiler
5
Xturk Puanı
3

Rastgele kaynak üretimi tamamlandı. Ayrıca nadir olarak farklı yapılarla karşılaşacaksınız.
bu yapılar farklı hikayelere sahip olmakla birlikte ilginç ödüller dağıtacak.

MasMavi 

www.oruc.org
TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
71
Xturk Puanı
28
Projenizde başarılar dilerim gayet hoş görünüyor.

mustafaozderya 

TC Onaylı Üye
Yeni Üye
TÜCCAR
SMS Onaylı Üye
Alınan Tepkiler
29
Xturk Puanı
18
Başarılar ve sonunu getirebilmenizi dilerim. Bu tarz işleri sonuna kadar getirmek zor iş. Bir noktada kopabiliyor insan. O yüzden Tavsiyem Temelini oluşturup piyasaya sürdükten sonra gelişmiş haline adım adım güncellemeniz. Hangi teknolojileri kullanarak yazıyorsunuz?

Google ads alanı